FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #4891
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sa võid teha ka nagu mina ehk siis gämbeldada kogu roll tildis maha. Aga kui tõsine olla siis antud teema on minu jaoks tildi maine nii sügavale solgipange ajanud, et päikest ei näe seal ka parema tahtmise juures. Ei mingit kirja, mis annaks teada, et sry läks s**ti aga me üritame asja korda saada vms. Taguge aga reiki edasi ja ärge tüüdake meid. Ainult põnevad kirjad a la vaata kuidas keegi nl200000 mängis kolmikut vms kräppi, mis kellegile korda ei lähe. Võtku starsist eeskuju ja püüdku näidata, et asjaga tegeletakse, muud polegi vaja.

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #4892
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Gämbeldage kõik rahad maha jah :)



      või tehke SEB pildikaart (depo ja cashout toimib)

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4893
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas taasver Vaata postitust



        või tehke SEB pildikaart (depo ja cashout toimib)
        See ongi ju see "VISA", millest saugakarel ülal rääkis ?

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #4894
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ilmselt siis mitte. Pildikaardi süsteem igatahes toimib. (22 juuni panin cashoutima ja tänaseks pangas raha olemas)

          Comment

          • Strateeg
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2009
            • 303

            #4895
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kellelgi veel FTP connection lost?

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #4896
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              crashis vist jah

              EDIT: back up

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #4897
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                vanasti öeldi selle väikse crashi kohta, et phil ivey vajutas timebanki, aga noh...
                igaljuhul jeesh, crashis ka korraks mulgi, aga õnneks oleme tagasi actionis

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #4898
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Why the f... te seal endiselt mängite? Igapäevased crashid/connection lostid ja rahasi kätte ei saa.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #4899
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Why the f... te seal endiselt mängite? Igapäevased crashid/connection lostid ja rahasi kätte ei saa.
                    trafficu ja kena softi pärast!

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #4900
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      ärge mängige muidugi :)
                      võtke kõik rahad välja, asi läheb perse nagunii.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4901
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kollane Vaata postitust
                        ärge mängige muidugi :)
                        võtke kõik rahad välja, asi läheb perse nagunii.
                        öelge mis tahate aga imo asjad on seal enam kui koledad .. ma ei kavatse sela ennem m2ngida kui saavad oma asjad usakate jms jamadega korda

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #4902
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma ei mängi juba 1,5 kuud seal. Action kehv ja ma ei taha 3l limiidil kahes erinevas formaadis mängida
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • bJako
                            Jube Noob
                            • Dec 2009
                            • 114

                            #4903
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas taasver Vaata postitust
                            Ilmselt siis mitte. Pildikaardi süsteem igatahes toimib. (22 juuni panin cashoutima ja tänaseks pangas raha olemas)
                            Nii, tuli ka kopp ette Netelleri cachout ootamisest. Neli nädalat juba.

                            Tegin SEB pildikaardiga (see deposiitkaart krediitkaardi toorikul) 10 USD sisse - 10 sek ja raha sees.
                            Siis 300 USD välja - kohe tuli kiri et processing ja 55 MINUTI pärast et approved. Bingo. No eks kontole jõudmisega läheb aega muidugi.

                            Btw, netelleri väljavõtt protsessib aina edasi, ei seganud see sisse panekut ega teist väljavõtmist. Kuidas seda canceldada üldse saaks kliendisoftis?? Saatsin supporti soovi see tühistada.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4904
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas bJako Vaata postitust
                              Nii, tuli ka kopp ette Netelleri cachout ootamisest. Neli nädalat juba.

                              Tegin SEB pildikaardiga (see deposiitkaart krediitkaardi toorikul) 10 USD sisse - 10 sek ja raha sees.
                              Siis 300 USD välja - kohe tuli kiri et processing ja 55 MINUTI pärast et approved. Bingo. No eks kontole jõudmisega läheb aega muidugi.

                              Btw, netelleri väljavõtt protsessib aina edasi, ei seganud see sisse panekut ega teist väljavõtmist. Kuidas seda canceldada üldse saaks kliendisoftis?? Saatsin supporti soovi see tühistada.
                              Minca olen 2x Netelleti cashoudi canceldanud, yhekorra ootaisn 32 päeva, teine kord 22 päeva .. black kaardi support lõpuks l2bi häda canceldas ära ... ega see meelt möölda neile prolly polnd ..

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #4905
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mul eile võetu vastu, täna oli juba olemas. super

                                Comment

                                Working...