Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
ma ei tea kuidas tavalisega on, aga kui ma sain neid rushi ticketeid, siis kõik raha, mis läks ticketist üle, said endale. Nii et mängisin NL50, 20 taala oli stack. Tegin double upi, läksin lauast ära, sain 20 dollarit ja ticket on ikka alles :) Ei ole küll kindel, aga arvan et see töötab samal põhimõttel.
ma ei tea kuidas tavalisega on, aga kui ma sain neid rushi ticketeid, siis kõik raha, mis läks ticketist üle, said endale. Nii et mängisin NL50, 20 taala oli stack. Tegin double upi, läksin lauast ära, sain 20 dollarit ja ticket on ikka alles :) Ei ole küll kindel, aga arvan et see töötab samal põhimõttel.

Comment