FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Elar
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 8

    #4861
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Forlan Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke, kellel mäng paar korda päevas vähemalt lihtsalt jookseb minutiks-paariks kinni? Ning millest see tingitud võib olla?
    sama jama siin...

    Comment

    • jossjoss
      Räme Fish
      • Oct 2010
      • 4

      #4862
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      tere. oskab keegi aidata, kuidas pääseda ligi my.fulltiltpoker.com lehele? mul on mingi tournament ticket, aga sellele tournamentile ei saa registreerida lobbyst vaid hoopis my.fulltiltpokerist. tournament ticket ei ole küll kuigi väärtuslik aga ei tahaks seda niisama raisku ka lasta. siiamaani on arvutis olev proxi programm hädast välja aidanud, aga mingil põhjusel antud lehele minekuks pole isegi proxist abi. leht lihtsalt ei lae ära, ja see pole mingi ühekordne probleem, kuna olen ka varem üritanud sinna lehele saada. muude lehekülgedega probleeme pole kunagi olnud.

      itimees ei ole ja pokkeris olen ka amatöör. aga siiski, oskab keegi ehk nõu anda, mida teha.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #4863
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Esimene väljamakse tuli VISAle kahe päevaga, kolmapäeval tegin ja reedel oli arvel.

        Comment

        • Pudgehook
          Jube Noob
          • Apr 2010
          • 190

          #4864
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kas seb pangakontole ei saa kuidagi cashoutida?

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #4865
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mis su vigastus on? LEVEL?

            Comment

            • Pudgehook
              Jube Noob
              • Apr 2010
              • 190

              #4866
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ma ei taha endale visa teha,kas ilma ei saa kuidagi?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #4867
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
                ma ei taha endale visa teha,kas ilma ei saa kuidagi?
                ei

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #4868
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  yo mis toimub? ma 9tablin sitgosid 13h järjest ja nüüd kell 3, kui 2 viimast lauda ees full tilt crashis? juba 15 min reconnectib. kellegil veel? kas ma saan buyinnide rahad tagasi?

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #4869
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    aa.. nii kui ära postitasin, avas full tildi. aga vääga segane värk. ühest sngst olen lendand ja ühes olen nagu check/fold peal olnud. kas ma olin ainukene kel 20 minutiks full tilti ei saanud connectida? tundub et teised on saaanud mängida...

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #4870
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      fucking ridic. sait, GET EM IVEY

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #4871
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Mul on siiamaani maas?

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #4872
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          jeesh, ei saa praegu ise ka jälle connectida. reaalselt fucked up shit

                          Comment

                          • Pudgehook
                            Jube Noob
                            • Apr 2010
                            • 190

                            #4873
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas seb virtuaalkrediitkaardiga ei saa kuidagi cash outi teha?

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #4874
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              FTP - Neteller ilma BC supportita kaua aega võtab?
                              (ma enam pole BC member ja eelnevalt sain nädalaga raha kontole,nüüd aga ca 10.päeva oodanud ja siiamaani vaikus).

                              Comment

                              • bJako
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 114

                                #4875
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                FTP - Neteller ilma BC supportita kaua aega võtab?
                                (ma enam pole BC member ja eelnevalt sain nädalaga raha kontole,nüüd aga ca 10.päeva oodanud ja siiamaani vaikus).
                                Üle kolme nädala juba on processing...

                                Comment

                                Working...