FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #4681
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Üritasin raha moneybookersisse kanda, aga Full Tilt näitab sellist sõnumit:

    We cannot process your transaction at this time. Please try again later.

    Kas võib tegu olla sellega, et täna tuli rakeback arvele e üks tehing päevas või midagi? Oskab keegi pakkuda, milles probleem?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #4682
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kus sa viimased poolteist kuud olnud oled? Loe selle teema mõned viimased lehel läbi, siis saad teada mis ja miks.

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #4683
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
        keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah
        Täna sain kätte. (2 nädalat kuskil teele panemisest) Taipasin peale nelja tavalise klienditoe vastamata meili saata Black card supporti kiri (DHLi helistasin ka, seal vaatas historist järgi et mulle pole midagi tulnud). Vastasid viie mindiga ja vabandasid ja pärisid poe osakonnast järgi, 2 päeva pärast saatsid kirja ja vabandasid jälle ja ütlesid et on uue numbriga teele pandud. Ei teagi kas nad polnudki enne teele pannud või oli tagasi saadetud, mis on kahtlane sest nad oleks ju minuga võinud ühendust võtta ja täna tuli pakk tavalise postiga.

        Päris hea et kui tildis oled tavakasutaja siis võid Ledereri rasvaseid kotte lakkuda aga kui Black Card oled pühitakse su perse ka puhtaks.

        Comment

        • Incc
          Julm Donk
          • Sep 2010
          • 29

          #4684
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas keegi ei tahaks minu "peenaraha" aidata välja kanda Full Tiltist. Sõber kandis kunagi 5 dollarit, sellest on natuke üle 100 tekkinud, aga asi seegi. Ühesõnaga ma pole ise ühtegi senti sinna pannud, ega saa raha välja kanda. Küll oleks võimalik seal buddy transferiga kellelegi see kanda ja tema võtaks selle välja. Risk täitsa olemas, aga äkki keegi võtab kuudla....

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #4685
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            scam alert

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4686
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Incc Vaata postitust
              Kas keegi ei tahaks minu "peenaraha" aidata välja kanda Full Tiltist. Sõber kandis kunagi 5 dollarit, sellest on natuke üle 100 tekkinud, aga asi seegi. Ühesõnaga ma pole ise ühtegi senti sinna pannud, ega saa raha välja kanda. Küll oleks võimalik seal buddy transferiga kellelegi see kanda ja tema võtaks selle välja. Risk täitsa olemas, aga äkki keegi võtab kuudla....
              Rahade kanded on foorumis keelatud. Õppige palun reeglid selgeks - 24 tundi aega õppimiseks peaks olema piisav.

              Comment

              • suitsutihane
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 286

                #4687
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                KRT ma ootan 2 nädalat oma seb kaarti aga nüüd näen npnk tavalisel (mitte student) kaardil ka numbrei dtaga, tagausin depositis 16nr kaardi nr sisse, panin kaardi tagant 3 viimast numbrit, anmed klapivad aga cannot process, ei peagi töötama see kaart?
                edit* krt ma olen ikka põmmpea, ootan et nad kaardi järgi kutsuks mailiga, aga tgelt pean ju ise lihtsalt panka minema kaardi järgi lol :D nüüd siis ootamas kaks kaarti juba weee
                Last edited by suitsutihane; 03.06.11, 19:55.

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #4688
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kas keegi teab kus saab vaatada , kas FTP poest tellitud asja on juba teele pandud? Otsisin aga ei leidnud kuskilt.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4689
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas albinar Vaata postitust
                    Kas keegi teab kus saab vaatada , kas FTP poest tellitud asja on juba teele pandud? Otsisin aga ei leidnud kuskilt.
                    Ei näe seda kuskilt.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4690
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      just tuli cash out netelleri 48 tunniga.
                      mis ime moodi need tiel 48h'ga tulevad aru ma ei saa ..mitte ******* pole viimasest cashoudist muutunud netelleri .. ennem lõppeb vist aasta ära ui nad raha annavad

                      Comment

                      • chrosmos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 340

                        #4691
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4692
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                          keegi teab või on lugenud kuskilt foorumitest või ametlikelt lehekülgedelt, kaua moneybookersi tehingud ei tööta?
                          ftpl pole mitte yhtegi ametliku konkreetset vastust .. iisi .. keegi ei tea

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4693
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            ftpl pole mitte yhtegi ametliku konkreetset vastust .. iisi .. keegi ei tea
                            Ainus ametlik vastus, mida nad absoluutselt igas teadaandes ütlevad on: "Me ei ole pankrotis". Unustanud vist sõna "veel".

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #4694
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4695
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                                Viimane info, mis ma kuulsin on see, et FTP upub kiiremini, kui Titanic ja Phil Ivey kaebab Tiltware (FTP emafirma) kohtusse.
                                ja kust sa seda "kuulsid"

                                Comment

                                Working...