FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #4396
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Siis ei oleks midagi. Kuna FTP (erinevalt starsist jt) pole suutnud cashoutimise enamike mängijate jaoks võimalikuks teha, siis ongi nemad selles ju süüdi, kui klient saab x% vähem eurosid enda arvelduskontole.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4397
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Varsti saab kaks nädalat esimesest cashoutist ja ikka 'processing'.
      The same. Kõige hullem on see, et seda ei saa tühistada ka, support ka ei tühista. Muidu kannaks muud auku pidi välja. Kuhu sa raha üldse kandsid?

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4398
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        The same. Kõige hullem on see, et seda ei saa tühistada ka, support ka ei tühista. Muidu kannaks muud auku pidi välja. Kuhu sa raha üldse kandsid?
        Netellerisse. Kui ma neid krediitkaardi asju (sissekandmine ilmselt) huvi pärast näppisin, siis mingi aeg viskas kirja a la sul on pending cashout, et äkki tahad hoopis selle katkestada uue sissekande asemel. Mul endal pole krediitkaarti (veel) ja ei saanud proovida, kas see canceldamine tõesti töötab.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4399
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Netellerisse. Kui ma neid krediitkaardi asju (sissekandmine ilmselt) huvi pärast näppisin, siis mingi aeg viskas kirja a la sul on pending cashout, et äkki tahad hoopis selle katkestada uue sissekande asemel. Mul endal pole krediitkaarti (veel) ja ei saanud proovida, kas see canceldamine tõesti töötab.
          Kui sul on väljamakse ootel ja teed deposiiti siis tõesti selline kiri tuleb aga nüüd ühel hetkel kadus see kiri ära ning mina enam väljamakset tühstada ei saa. Saatsin ka supporti kirja, kust tuli standard kiri, et ei saa tühistada.

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #4400
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Küsimus FT micromeestele. Kas kellegil on veel peale minu tunne, et lauad on ikka väga halvaks muutunud viimasel ajal? Fishe vähe, lauad lagunevad kiiresti, muudkui vaheta ja lappa neid. Pean silmas siis nl10 FR. Proovisin eile korra ka nl5 laudu, kuid ei tundunud sealgi olukord parem olevat.
            Ju see on usa'kate puudumisest tingitud... või mängin ma lihtsalt mingitel lollidel aegadel:)
            Ja huvitav, kuidas olukord nl10 6max laudadega on? Peaks ehk proovima, kuigi ei tea sellest suurt midagi.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #4401
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              FR NL200 on pea olematuks muutunud.

              Comment

              • Tyler Durden
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 270

                #4402
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Tegin u. 2k kätt 6max'is. Lauad olid paremad (vähemal sel hetkel). Nii mitmedki FR'i regularid paistavad sinna ümber kolinud olevat. Tundub, et ega muud üle jää, kui peab ise ka tihedamini sinna poole vaatama.

                Comment

                • Roomet
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 211

                  #4403
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mängisin täna 16.00-19.00. Fishimeri. NL100FR siis.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #4404
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Fishid on liiga lucky-ks muutunud viimasel ajal, tekib tunne nagu tahaks Tilt anda fishidele kõik, et need ahvid saaks paljuneda ja täita USA donkide puudusel tekkinud tühimikku, seda siis regularide RB ja musta notsu boonuste arvelt. Bankroll ei taha suureneda isegi mitte boonuse vabastamisel enam. selline foobia tekkis

                    Comment

                    • näpitsad
                      Julm Donk
                      • Dec 2010
                      • 87

                      #4405
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas kellelgi veel probleeme FTP ühendusega ja kui recon. siis selleks ajaks sit out ja käed läinud?

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #4406
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        kellelgi mingeid uudiseid väljakannete osas pole enam.st MB ja bank transfer siis.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #4407
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Sain esimese 2 nädalat tagasi tehtud väljakande täna kätte Netellerisse.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #4408
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Sain esimese 2 nädalat tagasi tehtud väljakande täna kätte Netellerisse.
                            sama siin.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #4409
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Need on head uudised.

                              Comment

                              • superkuul
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 113

                                #4410
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Pole juba 2 nädalat rakebacki saanud. Et teised saavad rakebacki peale musta reedet?

                                Comment

                                Working...