FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tylos
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 340

    #4201
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Igati korralik reageering FTP poolt.Ootaks samasugust käitumist tulevikus ka HEM-i,PT ja muu analoogse softi kasutajate suhtes.Oleks juba aeg.

    Comment

    • bJako
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 114

      #4202
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Kui suur bankroll oli, mis nad ära külmutasid?

      Ega jah. FTP poolt suht tavaline liin.
      Teevad, mis heaks arvavad, vastavad su kirjadele siis kui heaks arvavad jne.
      Kõik ära Starsi. :)
      No nii viisakat suhtumist, et hoiatatakse (küll viimast korda) ja tunni aja jooksul taasavatakse konto ei näe igal pool. Poleks imestanud, kui olekski kriips peal olnud. Aga ju siis on neid PE kasutajaid nii palju, et neid kõiki ära ajada ei taheta...

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4203
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Tylos Vaata postitust
        Igati korralik reageering FTP poolt.Ootaks samasugust käitumist tulevikus ka HEM-i,PT ja muu analoogse softi kasutajate suhtes.Oleks juba aeg.
        Siis jääks ikka alles väike grupp programmeerijaid kes kasutaksid neid samu vahendeid või teeksid midagi uut ja saaksid sellega eriti suure ja ebaõiglase eelise teiste ees.

        Comment

        • superkuul
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 113

          #4204
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Probleem siis selline. Mb tahaks cashout teha aga ei saa, kuna läheb nädal aega koodi saamisega, saadavad mu addressile aga ei jõua oodata. Tegin siis nii et deposin fulltilti ja tahtsin kohe cashout teha panka aga ütleb et unvailable.. Aga muidu ennem teinud cash oute ja pole mingeid probleeme olnud. Kas fulltilt ei luba niikiiresti teha või milles probleem? Aitähh!

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #4205
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas superkuul Vaata postitust
            Probleem siis selline. Mb tahaks cashout teha aga ei saa, kuna läheb nädal aega koodi saamisega, saadavad mu addressile aga ei jõua oodata. Tegin siis nii et deposin fulltilti ja tahtsin kohe cashout teha panka aga ütleb et unvailable.. Aga muidu ennem teinud cash oute ja pole mingeid probleeme olnud. Kas fulltilt ei luba niikiiresti teha või milles probleem? Aitähh!
            Moneybookersist depotud summa väärtuses peab tagasi sinna cashoutima.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #4206
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              lisaks veel see väike mure, et FT's local bank transfer ei toimi eestile enam

              Comment

              • superkuul
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 113

                #4207
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                no selge :D siis pole midagi teha

                Comment

                • pets222
                  Räme Fish
                  • Jan 2011
                  • 5

                  #4208
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  kuidas ma endale selle fulltiltpokeri softi tõmmata saan, kui lehele minnes ütleb, et leht on blokeeritud?

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #4209
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Probleem selline, et tellisin kunagi ammu endale pokkeri kohvri FT'st. Mitu kuud ootasin ja lõpuks tuli postkasti Eesti Posti tollist kiri, et pean mingid maksud maksma ja muud värki.
                    "Palume edastada meie e-posti aadressile alljärgnevad dokumendid:
                    1. Kauba maksumust tõendav dokument(arve või interneti tellimuse kinnitus)
                    2................................................. ........................."

                    Kas kellegil on sama asja olnud vaja teha? Et mismoodi ma saan selle kohvri maksumuse tõestada?? Teen neile FTP shopist pilti : XXXXFTPs??? :D:D

                    Ja palju üldse selle asja tollimaksud on?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #4210
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul küsiti näiteks 40 taalase mälupulga eest suht ulme summat ja nad väidetavalt saatsid selle tagasi. Küsiti siis midagi 400-500 eek vist. Kummaline, et kättesaamiseks peab nii palju letti laduma aga tagasi saavad küll saata, sick.

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #4211
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas pets222 Vaata postitust
                        kuidas ma endale selle fulltiltpokeri softi tõmmata saan, kui lehele minnes ütleb, et leht on blokeeritud?
                        Peaksid dns sätteid muutma..
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #4212
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Probleem selline, et tellisin kunagi ammu endale pokkeri kohvri FT'st. Mitu kuud ootasin ja lõpuks tuli postkasti Eesti Posti tollist kiri, et pean mingid maksud maksma ja muud värki.
                          "Palume edastada meie e-posti aadressile alljärgnevad dokumendid:
                          1. Kauba maksumust tõendav dokument(arve või interneti tellimuse kinnitus)
                          2................................................. ........................."

                          Kas kellegil on sama asja olnud vaja teha? Et mismoodi ma saan selle kohvri maksumuse tõestada?? Teen neile FTP shopist pilti : XXXXFTPs??? :D:D

                          Ja palju üldse selle asja tollimaksud on?
                          Ragel oli ka sama jama miski kohvriga. Tollimaks peaks olema käibemaks pmst, ehk 20% summast, mis ise maksid. Kui sa suudad neile selgeks teha, et mitte midagi ei maksnud, peaks läbi minema küll, vähemalt Rage sai pika pusimise peale, kui õigesti mäletan.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #4213
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Ragel oli ka sama jama miski kohvriga. Tollimaks peaks olema käibemaks pmst, ehk 20% summast, mis ise maksid. Kui sa suudad neile selgeks teha, et mitte midagi ei maksnud, peaks läbi minema küll, vähemalt Rage sai pika pusimise peale, kui õigesti mäletan.
                            jep.. otsige mu blogist vastav post üles, seal kirjas kuidas ja mis ma tegin... lõpuks ei maksnud midagi, aga mööda linna sain küll ringi tiirutada mitu tundi ja erinevate ametkondade uksi kulutatud.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #4214
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                              Probleem selline, et tellisin kunagi ammu endale pokkeri kohvri FT'st. Mitu kuud ootasin ja lõpuks tuli postkasti Eesti Posti tollist kiri, et pean mingid maksud maksma ja muud värki.
                              "Palume edastada meie e-posti aadressile alljärgnevad dokumendid:
                              1. Kauba maksumust tõendav dokument(arve või interneti tellimuse kinnitus)
                              2................................................. ........................."

                              Kas kellegil on sama asja olnud vaja teha? Et mismoodi ma saan selle kohvri maksumuse tõestada?? Teen neile FTP shopist pilti : XXXXFTPs??? :D:D

                              Ja palju üldse selle asja tollimaksud on?
                              Mina kirjutasin supporti, et tehku mulle arve selle kohta 20$ peale - seletasin ära miks vaja jne. Siis saatsin selle arve EMTAle ja sain oma kohvri kätte.

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #4215
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                jep.. otsige mu blogist vastav post üles, seal kirjas kuidas ja mis ma tegin... lõpuks ei maksnud midagi, aga mööda linna sain küll ringi tiirutada mitu tundi ja erinevate ametkondade uksi kulutatud.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                .

                                Comment

                                Working...