FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ma olen iga kuu ironman - see on $73 (võtsin MRG hiti maha) nutsu juurdeAlgselt postitas leits Vaata postitustkas see ca 20% juurde rb on lampi võetud või keegi on reaalselt kuskil arvutanud ka?
Ma teenin kuus umbes 45K FTP punne seega multiplier on 3 ja lisame mingi 10K punkte ka happy hour ajal mängimisest peaks saama kokku 145000. Punktidele tuleb lisa Ironi poest ostetud medalite näol. Minu kuu saak hetkel on ca 700 medalit, mille eesta saab lunastada 35K punne. Kokku 180K punne mis 1.1M punni = $5000 boonuse juures teeb $600 (MRG hiti võtsin maha maha). Kokku 673 raha. Minu poolt genereeritu on kuus ca 3K ja rb ca $800, väike vea% juurde aga umbes sinna auku ta tuleb.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
70-100K käsi kuus. Tunde sessioonide alt ei julge vaadata. Rushis on kuradi hea ennast sitouti jätta ja tegeleda vahepea mingi muu asjaga - aknad lähevad kinni alles poole kuni paari tunni pärast - ei olegi valemile pihta saanud. Aga blindi arvestatakse ikka selle järgi kui palju sa blindi oled postitanud.Last edited by rrrr; 01.04.11, 14:52.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mul üks mure FTP kontoga, see on lukus, kuna tahtsin cashoutida terve bankrolli välja ja nüüd FTP security kahtlustab midagi sest olen välismaal ja küsisid miks ma teises riigis pokkerit mängin. Kirjutasin neile vastuse ja saatsin identimise jaoks dokumendid aga nad ei vasta ligi nädal aega sellele emailile. Kas on mingit kindlat emaili kuhu peaks kirja saatma, et vastused veidikenegi kiiremini tuleks?
Terv
Kristian
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
2+2 foorumis on Full Tilti suppordi esindaja (FTPSean oli vist nimi). Mind aitas analoogses olukorras, kus polnud vastaspoole kontakti. Selgus, et mu kiri polnud kohale jõudnud.
Seal foorumis on muidugi see värk, et privaatsõnumeid saab saata ainult siis kui oled foorumis juba osalenud. Ma ei tea, toimub see registreerimise aja või postitamiste arvu järgi, aga mingi hetk läheb PM võimalus lahti. Mul oli vist postitusi alla 10, kuid konto juba mõnda aega lahti.
Aga oota see sümboolne nädal ära ikka.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Küsimus aga Iron Mani kampaania kohta. Kas need päevased lisamedalid, mida saab teenida 1000 või 2000 punkti tegemisel päeva jooksul, tulevad ainult siis su kontole kui oled kuu lõpus mingile kampaania astmele kvalifitseerunud?
Et kui näiteks kuus lased 1 nädala nagu loom, aga ülejäänud ajast ei viitsi, siis need üksikudki medalid, mis võisid ühe või teise päeva kohta 1000+ punkti eest tulla, jäävad siiski saamata?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Tänud asjaliku info eestAlgselt postitas metsnik Vaata postitust2+2 foorumis on Full Tilti suppordi esindaja (FTPSean oli vist nimi). Mind aitas analoogses olukorras, kus polnud vastaspoole kontakti. Selgus, et mu kiri polnud kohale jõudnud.
Seal foorumis on muidugi see värk, et privaatsõnumeid saab saata ainult siis kui oled foorumis juba osalenud. Ma ei tea, toimub see registreerimise aja või postitamiste arvu järgi, aga mingi hetk läheb PM võimalus lahti. Mul oli vist postitusi alla 10, kuid konto juba mõnda aega lahti.
Aga oota see sümboolne nädal ära ikka.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
keegio http://tiltbuster.com/index.php?acti...sa=view;id=382 theme on ostnud endale?
Comment
Comment