FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #4126
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    See uus Black Card süsteem on minule (6max RUSH NL100) nagu kompu. Teen kuus ca 3K raket ja keskmine punktide teenimine on päevas hetkel 1420 (NL100 sai alles hiljuti mindud) ja minu arvestuste kohaselt peaks koos ironmaniga tulema lisaks 20-24%RB-d kui selle 1500 punkti piiri kätte saaks.
    Tell me more :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4127
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      kas see ca 20% juurde rb on lampi võetud või keegi on reaalselt kuskil arvutanud ka?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4128
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mina saan ca 36% rakebacki.

        Comment

        • lauri89
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 206

          #4129
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas teil ka make a deposite lahti ei tule ?

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #4130
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            kas see ca 20% juurde rb on lampi võetud või keegi on reaalselt kuskil arvutanud ka?
            Ma olen iga kuu ironman - see on $73 (võtsin MRG hiti maha) nutsu juurde
            Ma teenin kuus umbes 45K FTP punne seega multiplier on 3 ja lisame mingi 10K punkte ka happy hour ajal mängimisest peaks saama kokku 145000. Punktidele tuleb lisa Ironi poest ostetud medalite näol. Minu kuu saak hetkel on ca 700 medalit, mille eesta saab lunastada 35K punne. Kokku 180K punne mis 1.1M punni = $5000 boonuse juures teeb $600 (MRG hiti võtsin maha maha). Kokku 673 raha. Minu poolt genereeritu on kuus ca 3K ja rb ca $800, väike vea% juurde aga umbes sinna auku ta tuleb.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4131
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              wtf, palju sa mängid siis umbes kuus? Kõik on mingid hydrogrinderid, yritan ka yle 50h see kuu

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #4132
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                70-100K käsi kuus. Tunde sessioonide alt ei julge vaadata. Rushis on kuradi hea ennast sitouti jätta ja tegeleda vahepea mingi muu asjaga - aknad lähevad kinni alles poole kuni paari tunni pärast - ei olegi valemile pihta saanud. Aga blindi arvestatakse ikka selle järgi kui palju sa blindi oled postitanud.
                Last edited by rrrr; 01.04.11, 14:52.

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #4133
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kui Black Cardi omanik olla siis kõige mõtekam Ironmani medalite ja piletite eest endale FTP punne hankida ja siis Black Card shopist boonuseid osta?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4134
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ma tellin panda karusid koju oamle ntx

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #4135
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      to rrr:
                      iron-mani puhul võid arvestada ka 100$ mid-year bonust per kuu juurde. Tundus et sa seda ei vaadanud

                      EDIT: See ongi see 73$?

                      Comment

                      • sawcrish
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 166

                        #4136
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Mul üks mure FTP kontoga, see on lukus, kuna tahtsin cashoutida terve bankrolli välja ja nüüd FTP security kahtlustab midagi sest olen välismaal ja küsisid miks ma teises riigis pokkerit mängin. Kirjutasin neile vastuse ja saatsin identimise jaoks dokumendid aga nad ei vasta ligi nädal aega sellele emailile. Kas on mingit kindlat emaili kuhu peaks kirja saatma, et vastused veidikenegi kiiremini tuleks?

                        Terv
                        Kristian

                        Comment

                        • metsnik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 462

                          #4137
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          2+2 foorumis on Full Tilti suppordi esindaja (FTPSean oli vist nimi). Mind aitas analoogses olukorras, kus polnud vastaspoole kontakti. Selgus, et mu kiri polnud kohale jõudnud.

                          Seal foorumis on muidugi see värk, et privaatsõnumeid saab saata ainult siis kui oled foorumis juba osalenud. Ma ei tea, toimub see registreerimise aja või postitamiste arvu järgi, aga mingi hetk läheb PM võimalus lahti. Mul oli vist postitusi alla 10, kuid konto juba mõnda aega lahti.

                          Aga oota see sümboolne nädal ära ikka.

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #4138
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Küsimus aga Iron Mani kampaania kohta. Kas need päevased lisamedalid, mida saab teenida 1000 või 2000 punkti tegemisel päeva jooksul, tulevad ainult siis su kontole kui oled kuu lõpus mingile kampaania astmele kvalifitseerunud?

                            Et kui näiteks kuus lased 1 nädala nagu loom, aga ülejäänud ajast ei viitsi, siis need üksikudki medalid, mis võisid ühe või teise päeva kohta 1000+ punkti eest tulla, jäävad siiski saamata?

                            Comment

                            • sawcrish
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 166

                              #4139
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                              2+2 foorumis on Full Tilti suppordi esindaja (FTPSean oli vist nimi). Mind aitas analoogses olukorras, kus polnud vastaspoole kontakti. Selgus, et mu kiri polnud kohale jõudnud.

                              Seal foorumis on muidugi see värk, et privaatsõnumeid saab saata ainult siis kui oled foorumis juba osalenud. Ma ei tea, toimub see registreerimise aja või postitamiste arvu järgi, aga mingi hetk läheb PM võimalus lahti. Mul oli vist postitusi alla 10, kuid konto juba mõnda aega lahti.

                              Aga oota see sümboolne nädal ära ikka.
                              Tänud asjaliku info eest

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #4140
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                keegio http://tiltbuster.com/index.php?acti...sa=view;id=382 theme on ostnud endale?

                                Comment

                                Working...