FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #4111
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    sama siin. mul olid turnad lahti:) keegi teab mida tüpselt supporti saata et raha tagasi saada'?:P

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #4112
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Just 3betitud pot oli ja lauad seiskusid :D ei no jah , mingit kirja ega infot ka ei ole üleval ,et miks sellised jamad.

      Comment

      • metsnik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 462

        #4113
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Mis on hetkel parim viis Full Tiltis rakebacki saada kui alguses affliate kaudu ei reganud? rakebackpros.com?

        kas seal on keegi ilma ka jäänud? st taotluse sisse andnud, kuid pole rakebacki saanud?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #4114
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mina sain sealt hiljem küsides.

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #4115
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            sama siin. mul olid turnad lahti:) keegi teab mida tüpselt supporti saata et raha tagasi saada'?:P
            Mängisin ka Husngsi.

            Mingi 15 minuti pärast sai sisse ja siis oli mingi 30minutit pausi ,sest nii paljud olid disconnected.

            Comment

            • StarStrukk
              Räme Fish
              • Dec 2009
              • 6

              #4116
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
              Tere!

              Mure siis selline, et FT on Local Bank Transferi kinni keeranud ja see oli mu seni ainuke cashoudi võimalus. Suppordiga suhtlemine tulemust ei andnud, raha kätte ikka ei saa, samuti ei tea nad, millal LBT jälle avatakse eestlaste jaoks.
              Mis variante ise kasutate sealt cashoutimiseks? Kõik need Webmoneyd, Moneybookersid ja muud tahavad iga ülekande eest tasusid ja lisaks mõni veel ka kaardi/accounti hooldustasu. Seega läheks mul päris kulukaks oma raha liigutamine. Keegi seda "check" varianti on kasutanud? Pankade krediitkaardid?

              Aitäh!
              Tee endale mingisugune Visa või Mastercard kaart. Mul on Swedbank'i tudengikaart. Visa, krediiti mulle ei anta aga krediitkaardina saan kasutada kui raha endal peal on, st netist asju tellida, FTi raha kanda. Samuti välja võtmine kestis mul reede tegin cashout, teisipäeva lõunal oli olemas. Uuri oma pangast, kõige soodsam ja kõige parem viis. Saad netist asju tellida ka ja raha kergelt peale kanda. Mina ei maksa igatahes midagi, 1,8 euri cashoudi eest on minujaoks küll veits palju...

              Comment

              • metsnik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 462

                #4117
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kui SEB klient, siis soovitan Pildikaarti. Sisuliselt on tegu Visa (krediit)kaardiga, kuid by default on krediidilimiit nii suur kui parasjagu pangakontol raha peal on. Saad ise kujunduse ka valida. Peale kõige muu on tegelt krediitkaart hea asi, eriti kui välismaal käia või netist midagi osta (lennupileteid, kasvõi). Mõnes kohas välismaal ei pruugi tavalise Visa Electron kaardiga maksta saada, isegi kui kaardimaksevõimalus iseenesest olemas.

                Kas ja kui palju küll krediitkaardi kasutamine antud hetkel odavam tuleb, ei oska öelda. MB tasud ju midagi nii hullu polnud ka?

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #4118
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  millegi pärast ei taha turna lauas statte kuvada samas cashis on olemas

                  edit: tuli välja et ma pole updateinud sada aastat oma hemi
                  Last edited by rohelinekonn; 30.03.11, 14:31.

                  Comment

                  • Karel
                    Räme Fish
                    • Dec 2010
                    • 2

                    #4119
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Hei !
                    Tekkis küsimus Black Cardi cashoutide kohta. Kaua see aega võtab ja kuhu see saadetakse mängukontole või mujale kuhugi... esmapilgul jäi mulje, et saadetakse kodusele aadressile midagi.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #4120
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Tilt hangus, kas ainult minul?

                      Comment

                      • jott
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 183

                        #4121
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Karel Vaata postitust
                        Hei !
                        Tekkis küsimus Black Cardi cashoutide kohta. Kaua see aega võtab ja kuhu see saadetakse mängukontole või mujale kuhugi... esmapilgul jäi mulje, et saadetakse kodusele aadressile midagi.
                        Black cardi cashoudid? Mida sa silmas pead?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #4122
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          free 25$

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #4123
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            miinus rakeback hit mu meelest.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4124
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ja olle raha juhuu ..

                              Kõige naljakam on et migni aeg alles tuli mingi survey alles ftp selle rakeback systeemi kohta .. panin kõik horribleks ... Huvitav kas nad teevad seda niisama kõvatamiseks või reaalselt vaatavad ka .. pohmst see uus rake system ie päästnud peaaegu ju kedagi, kui siis HUd minimaalselt aga mis krdi rake genejad nad yldse on?

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #4125
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                ja olle raha juhuu ..

                                Kõige naljakam on et migni aeg alles tuli mingi survey alles ftp selle rakeback systeemi kohta .. panin kõik horribleks ... Huvitav kas nad teevad seda niisama kõvatamiseks või reaalselt vaatavad ka .. pohmst see uus rake system ie päästnud peaaegu ju kedagi, kui siis HUd minimaalselt aga mis krdi rake genejad nad yldse on?

                                See uus Black Card süsteem on minule (6max RUSH NL100) nagu kompu. Teen kuus ca 3K raket ja keskmine punktide teenimine on päevas hetkel 1420 (NL100 sai alles hiljuti mindud) ja minu arvestuste kohaselt peaks koos ironmaniga tulema lisaks 20-24%RB-d kui selle 1500 punkti piiri kätte saaks.

                                Comment

                                Working...