FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #4096
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ei tööta. Tableninjal tegelikult see laudade liigutamine olemas, aga seal ei saa vist hiire pealt neid asju panna (vähemalt mitte tavalise hiirega, kus ainuke lisanupp on rulliku enda nupp). Lisanuppusid vist saab konfida (rulliku nuppu saab)? Oligi paremat hiirt vaja.
    Mul toimib küll ninjaga laudade liigutamine hiire parema klikiga.

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #4097
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Blja terve päeva on sitad lauad olnud ja kui lauad lähevad megaks, jõuavad softi jamad lõpuks minuni...

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #4098
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        fakk off, üle 2 nädala otsustan tildis natukene mängida ja iga 5 käe tagant freezib rushis:) vahel pikemaks ajaks vahel lühemaks. tilt peaks oma serveriga ikka midagi ette võtma.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #4099
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          fakk off, üle 2 nädala otsustan tildis natukene mängida ja iga 5 käe tagant freezib rushis:) vahel pikemaks ajaks vahel lühemaks. tilt peaks oma serveriga ikka midagi ette võtma.
          Mul varem pole probleeme olnud, kuid täna rushis freezis just hetkel, mil olin nutsi flopanud ja hakkasin c-raise'ma. Lõpuks kui tagasi korda läks (ca 3min hiljem), olid kõik lauad sitout obv. Saatsin supporti kirja, küsides buyini kompenseerimist.
          Last edited by fyte; 25.03.11, 00:36.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #4100
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            lol, praegu oli mul bb AA ja näen ees raise ja reraise ja friisib. tulen tagasi, vaatan hand historyst QQ vs AK. LOL no nice. mul turnade pealt ei ole vist mõtet hakata midagi tagasi küsima...

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #4101
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Muul ajal ka freezib või ainult siis kui nuts on?

              Comment

              • Ämmapets
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 171

                #4102
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Tere!

                Mure siis selline, et FT on Local Bank Transferi kinni keeranud ja see oli mu seni ainuke cashoudi võimalus. Suppordiga suhtlemine tulemust ei andnud, raha kätte ikka ei saa, samuti ei tea nad, millal LBT jälle avatakse eestlaste jaoks.
                Mis variante ise kasutate sealt cashoutimiseks? Kõik need Webmoneyd, Moneybookersid ja muud tahavad iga ülekande eest tasusid ja lisaks mõni veel ka kaardi/accounti hooldustasu. Seega läheks mul päris kulukaks oma raha liigutamine. Keegi seda "check" varianti on kasutanud? Pankade krediitkaardid?

                Aitäh!

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #4103
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ämmapets, väga paljud kasutavad Moneybookersi teenuseid ning ma ise ka, kuna see on imo väga hea ning kiire rahade liigutamiseks. Fee on ülekannetel €1.80, mis pole imo palju maksta kui kanda väheke suuremaid summasi kui €20.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #4104
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    LBT avamine on reaalne, kui FT Eestis kunagi litsentsi teeb. Chekki ma väga ei soovitaks, kuna selle pealt võtab pank oma vahendustasu - suurust täpselt ei tea, aga pangast kindlasti ütlevad palju teenustasu on.

                    Tee endale vaba tagasimaksega krediitkaart.

                    Comment

                    • Ämmapets
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 171

                      #4105
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Check hõljub jah kuni 15 päeva siia suunas ja ega sellega siin muud teha ei saagi, kui pangas rahaks teha.
                      Vaba tagasimaksega krediitkaardil on vähemalt SEBis tasu 50 eek/kuu.
                      Tundub jah, et tuleb leppida vist Moneybookersiga. Aga kas sellel accountil/kaardil ei ole mingi hooldustasu vms lisaks ülekande fee´le? Kodukalt lugedes jääb natuke segaseks see asi...

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #4106
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Moneybookersis ei ole hooldustasu võib-olla siis on kui endale MB kaardi tellid, seda ei oska ma öelda, kuna mul pole kaarti. Aga ülekanded tulevad üpris kiiresti, minul näiteks tuleb MB to Swedbank ~24h'ga. Ning FTP'st on tavaliselt tulnud 48 tunniga, vahest ka 24 tunniga. Et jah päris soodne kuna ainuke, mis nad vahelt võtavad on panka kandmise fee ehk €1,80.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #4107
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas ainult minul oli massive lag FTP's natuke aega tagasi?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #4108
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Mul oli eile terve õhtu üks kuradi laaaaag, täna ei hakka üldse proovimagi ja närvi end ajama. Aga MB konto ei maksa midagi, kuid MB mastercardil on aastane hooldustasu €10.
                            Ja tšekiga küll ära hakka jamama. See maksab 1,5%, kuid mitte vähem kui 19.17€ ja võtab vähemalt kuu aega pärast tšeki panka esitamist.
                            Last edited by ristijeesus; 25.03.11, 08:30.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #4109
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              FT maas? mul lauad kinni ja enam sisse ei saa

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #4110
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ei saa jah, mingi 20 min juba

                                Comment

                                Working...