No worries, mul l2ks ca 3 kuud peale lõputuid emaile .. lopuks saatsin otse black memberite mailile ja imev2el jõudsi peale simest maili 4 päevaga dhl'ga ...
No worries, mul l2ks ca 3 kuud peale lõputuid emaile .. lopuks saatsin otse black memberite mailile ja imev2el jõudsi peale simest maili 4 päevaga dhl'ga ...
yeahh.. mulle saadeti ka ükskord peale väga kurja meili paari päevaga ja DHLiga
Mille eest ja kui palju FTPs mgr-hit tuleb? Olen vaadanud iga päeva-paari tagant oma märtsi seisu rakebackiga ja mingi 20$ kaupa on neid deductionse lisandunud, nii et nüüdseks on hit juba 100$. Tean, et cashoutides läheb mingi osa maha, aga olen aint 1x seda teinud (1k$).
// ahjaa, ei mõelnudki 1st depo boonuse peale. Arvasin, et rb'd tuleb lihtsalt mingil määral vähem selle arvelt, mitte ei näita seda deductions'ite all. Oskab keegi öelda, kui palju 27%'st alles jääb boonuse clearimise perioodil?
Ja kas buddytransfereid tehes on ka mingisugune maks peal?
Mille eest ja kui palju FTPs mgr-hit tuleb? Olen vaadanud iga päeva-paari tagant oma märtsi seisu rakebackiga ja mingi 20$ kaupa on neid deductionse lisandunud, nii et nüüdseks on hit juba 100$. Tean, et cashoutides läheb mingi osa maha, aga olen aint 1x seda teinud (1k$).
Comment