FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #3826
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    aga mis taktika te võtate kui homme samamoodi lagib?
    leits kolis starsi, mina otsin OOsse rakebacki :)

    Comment

    • DEFHIT
      Räme Fish
      • Mar 2011
      • 7

      #3827
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Täna 2 finaallauda rush turnal ära rikkunud see crashimine. Uskumatu mis toimub, alguses arvasin, et elioni probleem. Kuid vist mitte.

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #3828
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Rush ongi kõige jamade algus, enne oli ju kõik tiptop :)

        Comment

        • CheekyMullet
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 232

          #3829
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Hetkel mul umbes iga minuti tagant disconnect-reconnect. Algas ca pool tundi tagasi ja varem pole mingeid jamasid olnud.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #3830
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Äkki ISP-d on mingi salajase käsu kuskilt saanud, et kui läägib siis saavad präänikut kui ei lagi, siis saavad...

            Comment

            • air343
              Julm Donk
              • Apr 2010
              • 50

              #3831
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ise olen ka õnnetu ftp perses softi pärast. Erti nõme oli see ,et kuna mängisin SNGsi siis lihtsalt kõik lauad jooksid kokku ja blindisin surnuks :(aga tore on teada ,et ei ole ainuke:D ei tea kas maksavad kaotatud raha ka tagasi, igatahes saatsin kirja teele sinnapoole.

              Endal Xp
              Last edited by air343; 03.03.11, 15:47.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #3832
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                hommikul oli nagu ok, aga nüüd lihtsalt poole tunni jooksul 2x ära hangunud. eelmine kord oli sama jama jaanuaris BLT ajal.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #3833
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  mul küsiti cash game HH nr.
                  kas peaksin 200käelise database läbi vaatama ja saatma neile 1000 kätt??

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #3834
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                    leits/+/win7
                    pahvak/-/xp/
                    rage/-/xp/-/-
                    Supsti/-/win7/-/-
                    petteri/-/xp
                    Ahangama/+/xp/-/-/9
                    nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16

                    Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #3835
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                      leits/+/win7 64bit
                      pahvak/-/xp/
                      rage/-/xp/-/-
                      Supsti/-/win7/-/-
                      petteri/-/xp
                      Ahangama/+/xp/-/-/9
                      nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16

                      Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid


                      ehk siis jamad tulevad 64biti pärast?

                      Comment

                      • sinisebra
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 54

                        #3836
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tänase päevani olen muigega lugenud neid poste kus kurdetakse, et Full Tilti softiga on jamad.

                        Esimest korda hakkasid mul täna samad probleemid.

                        Lauad freezivad.
                        Disconnecte olen saanud tosina jagu.
                        Alguses arvasin, et Elioni kala.
                        Siis Full Tilt crashis.
                        Sain õnneks error message ja saatsin selle black cardi supporti.

                        Meeldiv lugeda, et ilmselt on siiski Full Tilti poolne viga kui nii paljudel sarnased probleemid.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #3837
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          :D õnneks error message :D
                          mul tuleb neid kuus 50 tükki keskmiselt.
                          ei aita nad midagi.

                          Comment

                          • sinisebra
                            Julm Donk
                            • Nov 2009
                            • 54

                            #3838
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ehk siis jamad tulevad 64biti pärast?
                            Vist jah. Mul on ka 64 bitine.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #3839
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Tegin just kiired 30 mintsa ja 621 kätt rushi. Ei htegi lagi ega freezi ega muud jama.
                              Win7 64bit + tableninja + HEM

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #3840
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mul ka 10 minti ei ole laginud.
                                vist on probleem lahendatud.

                                Comment

                                Working...