FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DEFHIT
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 7

    #3856
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    XP ja freezib rängalt, võimatu mängida.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3857
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      veider et FTP support ütleb et see ei ole üldine jama ja 2+2 ka midagi ei räägita tänasest lagist.

      Comment

      • Strateeg
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2009
        • 303

        #3858
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
        leits/+/win7 64bit
        pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
        rage/-/xp/-/-
        Supsti/-/win7/-/-
        petteri/-/xp
        Ahangama/+/xp/-/-/9
        nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
        CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
        rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
        raunsx/+/xp/-/-/8 täna
        Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
        Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush

        Comment

        • DEFHIT
          Räme Fish
          • Mar 2011
          • 7

          #3859
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          veider et FTP support ütleb et see ei ole üldine jama ja 2+2 ka midagi ei räägita tänasest lagist.
          Kuidas ei räägita?

          http://forumserver.twoplustwo.com/28...9/index18.html

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #3860
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ise pole veel seda kurikuulsat lag-i väga kogenud aga pole ka mänginud viimasel ajal- täna õhtul aga tõenäoliselt asun ka "proovima".
            Kas keegi kellel läägib on proovinud fulltiltile kõrgem prose prioriteet anda?

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #3861
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mul samuti läägib. Just praegu lõpetasin mängimise. Pärast seda kui kolmandat korda lauadadest läägi tõttu välja pudenesin. Op sys: XP

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #3862
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                ***** mis soft. unreal.

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #3863
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Parandan ennast. KOHUTAV LAG!!! enneolematu.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #3864
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    miks te üldse üritate mängida? :P

                    imo väike lag tapab juba winrate ära. suht tihti on ju 100BB potid jne.

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #3865
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul ka pea esimest korda just oli kohutav lag ja quttisin.

                      Comment

                      • petteri
                        Jube Noob
                        • Feb 2011
                        • 162

                        #3866
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                        leits/+/win7 64bit
                        pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                        rage/-/xp/-/-
                        Supsti/-/win7/-/-
                        petteri/-/xp/-/-/kuni 3
                        Ahangama/+/xp/-/-/9
                        nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                        CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
                        rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
                        raunsx/+/xp/-/-/8 täna
                        Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
                        Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #3867
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          pidasin 7 tundi vahet ja ikka sama jama pigem jah ärge mängige enne kui korras on, mõttetu loose, aga ärritab küll et nad ise probleemi eitavad, kas keegi veel neile kirjutanud on, mingeid uusi vastuseid, lubadusi?

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #3868
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas RaidoR Vaata postitust
                            Probleem: Peale logini FTP crashib, tuleb "send error report" veateade. FTP support pole suvatsenud vastata. Oskab ehk keegi nõu anda, mida sellega peale hakata, google'ist abi ei saanud.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Mul sama põhimõtteliselt (P5 ja P6 on erinevad).
                            Polegi täna sisse saanud enam sinna.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #3869
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                              leits/+/win7 64bit
                              pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                              rage/-/xp/-/-
                              Supsti/-/win7/-/-
                              petteri/-/xp/-/-/kuni 3
                              Ahangama/+/xp/-/-/9
                              nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                              CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
                              rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
                              raunsx/+/xp/-/-/8 täna
                              Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
                              Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush
                              jasssass/+/xp 64b /+/+/9,10
                              Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #3870
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                                leits/+/win7 64bit
                                pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                                rage/-/xp/-/-
                                Supsti/-/win7/-/-
                                petteri/-/xp/-/-/kuni 3
                                Ahangama/+/xp/-/-/9
                                nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                                CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
                                rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
                                raunsx/+/xp/-/-/8 täna
                                Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush
                                Strateeg/+/win7 32/-/-/4 rush
                                jasssass/+/xp 64b /+/+/9,10
                                fyte/-/xp/-/-/3 rush
                                Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

                                Väga imelik, et sellise mainega toas pole suudetud eemaldada see probleem.

                                Comment

                                Working...