FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3796
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas see ftp oma kuradi probleemid saab korda ka kunagi? hetkel surfan rahulikult netis .. kuulan mussi netis .. ja soft j2lle freezind, isegi ei yrita reconnectida ega midagi? no wtf

    olen kogu maailma urkad l2bi pingind, no mul on kõik tip top

    Ja ftp standard vastus miks kaob add me to waiting list nupp ära:

    We are aware of the issue you have reported and this is currently under investigation.
    We hope to be able to contact you with more information as soon as possible.

    Thank you for your understanding. If you have any questions, please let us know.
    Last edited by leits; 03.03.11, 10:23.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #3797
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mul on täna see teema, et programm läheb käima, login sisse, selle peale soft crashib. Tegin uninstall, install. ikka sama lugu. Enne pole sellist asja ette tulnud.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3798
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
        Mul on täna see teema, et programm läheb käima, login sisse, selle peale soft crashib. Tegin uninstall, install. ikka sama lugu. Enne pole sellist asja ette tulnud.
        Ma saatsin kirja et tahan refundi ..
        Mul hetel ka sama teema et peale logimist insta crashib .. tundub et selle softi stabiilsus hakkab kyll iga uue updatega ainult v2henema ja v2henema .. Imelik oli see, et ta ei "freezind" sain laudade vahel klõpsida,midagi aga ei toimunud, soft ei yritanudki reconnectida vms ..

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #3799
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mis OS-i te kasutate? Mul on FT-s nt. nii olnud viimasel ajal, et ei näe korralikult hand replayd- näitab nt. mitmes lauas ühte ja seda sama replayd :(
          Äkki on asi selles, et nad ei mõtle piisavalt 64-bit toele? Win7-ga on ju igasuguseid jamasid veel ja teha programm mis kõiki neid käkerdisi windowseid täielikult toetaks on raske (vigadeta töötaks).
          Last edited by Vandalar; 03.03.11, 10:45.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3800
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            wn 7 obv

            Comment

            • RaidoR
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 21

              #3801
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Probleem: Peale logini FTP crashib, tuleb "send error report" veateade. FTP support pole suvatsenud vastata. Oskab ehk keegi nõu anda, mida sellega peale hakata, google'ist abi ei saanud.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #3802
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                jamab jah, yhe korra kadus connection ära ja nyyd lihtsalt freeze...

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3803
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kood:
                  We're sorry to hear about your connection difficulties. Rest assured that at the time of your email there had been no disruption reported from the game servers, and no reports had been received en masse which might indicate a common or system-wide issue. You may view the status of the servers at your convenience at:
                   
                  http://www.fulltiltpoker.com/systemStatus.php
                  neil kõik korras nagu norras :) meie oleme siin oma sita interneti otsas :)

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #3804
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    On mölakad ei saa oma krdi mänguurgast korralikult töös hoitud pagan täna 5 korda juba hangunud ja kõik muu töötab korralikult nett suurepäraselt veab. Krdi kirjasõber neile juba varsti muutkui kirjuta ja kaeba

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #3805
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas miskit vahepeal paremaks läinud? Mul on väga panges igaljuhul pea võimatu mängida, panin musta notsu supporti kirja teele ka ja tahaks mõned kümned blindi rahad tagasi saada. Igaljuhul suht haige alati mingi jama päevase happy houeri ajal.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #3806
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        ma ka ei saa mängida.

                        kas kellegil üldse töötab FTP korralikult?
                        või kõigil need jamad?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #3807
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          ega midagi.. ma hakkan ka uut ruumi otsima.
                          nagu leits :)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #3808
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas XP omanikel on samad mured? Mul XP ja praegu korras, aga no lõpmatuseni ei saa XP-d kasutada.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #3809
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mnjah: Thank you for contacting Full Tilt Poker Technical Support.

                              We're sorry to hear about your connection difficulties. Rest assured that at the time of you reported there had been no disruption reported from the game servers, and no reports had been received en masse which might indicate a common or system-wide issue

                              Palju õnne siis

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #3810
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Kas XP omanikel on samad mured? Mul XP ja praegu korras, aga no lõpmatuseni ei saa XP-d kasutada.
                                kasutad google DNSi?

                                Comment

                                Working...