Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
raketherake.com pakub rakeracesid ja imho ka umbes korra kuus või kahe kuu tagant on mingi 15-35k turnad.. lisaks sain ma seal vangerdades.. ehk tegin õele acci, siis regasin läbi tema acci sinna.. ja nüüd õe accile saan 2% lisarakebacki.. sõprade soovituste pealt saan ka 4+1% rakebacki.. aga kahjuks sõpradest keegi pole mingi asjalik grinder ehk sealt reaaslelt mingeid summasid ei tule.. samas kuna FTP eelmine aasta mingi aeg keeras affiliatedele, siis uute soovituste pealt enam % ei saa..
raketherake.com pakub rakeracesid ja imho ka umbes korra kuus või kahe kuu tagant on mingi 15-35k turnad.. lisaks sain ma seal vangerdades.. ehk tegin õele acci, siis regasin läbi tema acci sinna.. ja nüüd õe accile saan 2% lisarakebacki.. sõprade soovituste pealt saan ka 4+1% rakebacki.. aga kahjuks sõpradest keegi pole mingi asjalik grinder ehk sealt reaaslelt mingeid summasid ei tule.. samas kuna FTP eelmine aasta mingi aeg keeras affiliatedele, siis uute soovituste pealt enam % ei saa..

nimelt ei näe mida ta kisab , et oskaks seda korda teha või parandada :S Kui vajutan selle nupule siis sulgeb selle akna ja kogu lugu
Comment