FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #3781
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    raketherake.com pakub rakeracesid ja imho ka umbes korra kuus või kahe kuu tagant on mingi 15-35k turnad.. lisaks sain ma seal vangerdades.. ehk tegin õele acci, siis regasin läbi tema acci sinna.. ja nüüd õe accile saan 2% lisarakebacki.. sõprade soovituste pealt saan ka 4+1% rakebacki.. aga kahjuks sõpradest keegi pole mingi asjalik grinder ehk sealt reaaslelt mingeid summasid ei tule.. samas kuna FTP eelmine aasta mingi aeg keeras affiliatedele, siis uute soovituste pealt enam % ei saa..

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #3782
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
      Ise ole fulltiltrakeback.com-ga seotud, .....

      Mind huvitaks, et kas on võimalik vahetada RB pakkujat parema vastu (turniire ei taha, live pileteid ei taha), et tiksuks suurem % kuni ma oma mängu parandamise kallal nokitsen?
      Aitan tuttavale valida ka RB diili ja oleks umbes sama küsimus.

      Kas see RB offer on nt parem kui ftrb.com?
      ..sest ise saan seal kuidagi vähe alati.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #3783
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        Aitan tuttavale valida ka RB diili ja oleks umbes sama küsimus.

        Kas see RB offer on nt parem kui ftrb.com?
        ..sest ise saan seal kuidagi vähe alati.
        Ma ei lugenud sellelt lingilt küll ühtegi lisahüve välja. Ainult standard 27%. Kõik muu (Happy hour, FTOPS) on igal FTP mängijal.
        FTRB lisahüved on:
        - igakuine rakerace $7500 25-le paremale
        - iga 2 nädala tagant $1000 garanteeritud, mängijaid ca 150, pilet $5
        - mingid vip punktid aga see on suts kahtlane, sest nende realiseerimine on nii reglementeerimata kui üldse olla saab.
        Last edited by rrrr; 02.03.11, 16:54.

        Comment

        • jaans20
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 51

          #3784
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tervist,

          Selline probleem on ,et tegin just uninstall full tilt pokkerile ja seejärel downloadisin uuesti ja installisin peale. Kuid mure on ikka sama nimelt ei näe mida ta kisab , et oskaks seda korda teha või parandada :S Kui vajutan selle nupule siis sulgeb selle akna ja kogu lugu
          On kellegil sellist probleemi ennem esinenud, kui on siis oleks ai vaja :P

          Comment

          • jaans20
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 51

            #3785
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

            Comment

            • petteri
              Jube Noob
              • Feb 2011
              • 162

              #3786
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              keegi teab kuna tavaliselt eelmise kuu leaderboardi jõudnutele rahad ära makstakse?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #3787
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post312583

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3788
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas redskruf Vaata postitust
                  Minu teada sõltub see sellest, kui sa oled ennast yldiselt wate listi pannud, st. automaatselt igasse lauda ootama, vähemalt mul kaob ta nii ära :)
                  no krt ma pole global waiting listis ... ootan suppordi vastuse ära, vaatan mis vastavad

                  Comment

                  • jaans20
                    Julm Donk
                    • Apr 2009
                    • 51

                    #3789
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


                    Tänud , sain ka korda !!!

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #3790
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      no krt ma pole global waiting listis ... ootan suppordi vastuse ära, vaatan mis vastavad
                      Sama siin, just tegin kliendi lahti ja klikkisin suvalise laua peal, "Add me to waiting list" nupp oli hetkeks näha ja kohe kadus, järgmise lauaga samamoodi, kolmandaga ei tulnud üldse nuppu ja neljandaga tekkis ja jäi. Paranähtused:)

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #3791
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Kui palju see rb-hit on FTPst cashoutimisel?
                        Bump.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #3792
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Kui palju see rb-hit on FTPst cashoutimisel?
                          Maksimaalselt 5% MGR-ist. Ja ära küsi miks maksimaalselt ja kunas vähem võetakse, sest keegi ei tea seda põmst...

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #3793
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                            Ma ei lugenud sellelt lingilt küll ühtegi lisahüve välja. Ainult standard 27%. Kõik muu (Happy hour, FTOPS) on igal FTP mängijal.
                            FTRB lisahüved on:
                            - igakuine rakerace $7500 25-le paremale
                            - iga 2 nädala tagant $1000 garanteeritud, mängijaid ca 150, pilet $5
                            - mingid vip punktid aga see on suts kahtlane, sest nende realiseerimine on nii reglementeerimata kui üldse olla saab.
                            ma endiselt promon raketherake.comi.. seal on neid garanteeritud turnasid suuremaid... 15-35k taalase fondiga ja tihti rakeracesid jms.. kui läbi kellegi affiliate liitute, siis ise edasi soovitades saate 4% rakebacki boonust.. kui otse liitute, siis edasi soovitades 2%.. kahjuks küll FTP'ga enam seda soovitaja rakebacki ei ole.. aga raketherake pakub päris paljudesse saitidesse rakebacki.. nii et kui mõni sõber hakkab muus saidis mängima, siis sealt tuleb küll boonust kenasti..

                            Comment

                            • Ballahollic
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 388

                              #3794
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas FTP-s on vanusepiirang 18+ või 21+ ?

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #3795
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                                Kas FTP-s on vanusepiirang 18+ või 21+ ?
                                18 peaks ikka olema

                                Comment

                                Working...