FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #3646
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mis on selle faili nimi, kuhu on salvestatud noted, mis ma olen teinud. Seda saab lihstalt kopeerida ümber ma eeldan ?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3647
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      C:\Program Files\Full Tilt Poker sinukasutajanimi.xml. Kopeeri palju tahad.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #3648
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        C:\Program Files\Full Tilt Poker sinukasutajanimi.xml. Kopeeri palju tahad.
        ty

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #3649
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          FTP support vastab nii kuidas jumal juhatab, am I right?
          Kui BlackCard'i endale grindid, saad vastuse tavaliselt max 10 minutiga.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #3650
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Kui BlackCard'i endale grindid, saad vastuse tavaliselt max 10 minutiga.
            Mnjah, seda mul pole, niiet pean siis ootama kuni suvatsevad vastata.. :P

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #3651
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Selles see häda ongi, et musta notsu vennaskond on juba nii suur, et lihtsurelikele toetajaid napib. Aga küll nad ükskord ikka vastavad.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #3652
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kes kannatab see kaua elab... :)

                Comment

                • lypsja
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 270

                  #3653
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  küsimus suurele ringile - mis tase on ironman freerollidel (golden leveli oma huvitab rohkem) ja palju seal tavaliselt osalejaid kokku tuleb... et kui ma olen selline mitte kõige tugevam turniiri mängija, on lootust rahadesse saada? ja kui hitin mingi raha, kas siis MRG-hit rackebackile ka tulemas või need võidud sellest vabad?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #3654
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                    küsimus suurele ringile - mis tase on ironman freerollidel (golden leveli oma huvitab rohkem) ja palju seal tavaliselt osalejaid kokku tuleb... et kui ma olen selline mitte kõige tugevam turniiri mängija, on lootust rahadesse saada? ja kui hitin mingi raha, kas siis MRG-hit rackebackile ka tulemas või need võidud sellest vabad?
                    Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                    Vaatasin, et täna on Iron Mani levelite freerollid. Tegin väikese uurimuse, et kui palju mingi freeroll väärt võiks olla:

                    Prizepool Participants Effective buy-in
                    Bronze/10000 1348 7,4
                    Silver/15000 996 15,1
                    Gold/20000 538 37,2
                    Iron Man/30000 524 57,3
                    One-A-Day/2000 1316 1,5
                    Tase on seal kehv, vähemalt ca aasta tagasi veel oli, eeldan et suuri muutusi pole toimunud. Rake hiti kohta ei oska öelda.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #3655
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      682 osalejat on homme algavale 30K iron leveli freerollile reganud.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #3656
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Iron Man freerollidega on asjad kehvemaks läinud. Seoses uue freerollile registreerimissüsteemiga on kõigis paarsada osalejat rohkem, kui eelmisel aastal keskmiselt oli. Samuti kui vanasti oli tihtipeale isegi pool lauda sit out, siis enam sellist asja pole.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #3657
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kopeerisin selle alias.xml faili oma uude ft kausta, aga lauas ei ole ühtegi note näha. Milles võib probleem olla?

                          edit: korras
                          Last edited by flipmachine; 11.02.11, 15:16.

                          Comment

                          • lypsja
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 270

                            #3658
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            no see palju ironman freekal hetkel osalejaid on, oskan vaadata, mind huvitas rohkem, et palju seal turniiri regamise lõpuks on :)

                            kui tuhandetes, siis nagu hommikuni (healjuhul min-cashi pärast) rabeleda eriti ei viitsiks... samas, kui tase väga kehv, siis ehk on mingid šansud rohkem kasu saada kui medalitega :)

                            to low-flow: palju eelmine aasta keskmiselt oli näiteks gold leveli friikal? :)

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #3659
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                              no see palju ironman freekal hetkel osalejaid on, oskan vaadata, mind huvitas rohkem, et palju seal turniiri regamise lõpuks on :)

                              kui tuhandetes, siis nagu hommikuni (healjuhul min-cashi pärast) rabeleda eriti ei viitsiks... samas, kui tase väga kehv, siis ehk on mingid šansud rohkem kasu saada kui medalitega :)
                              Ironi omal üle tuhande vast ei tule, eelmine aasta sai veel u. 600 osalejaga hakkama, nüüd on vähe rohkem olnud. Goldi asjadest ei tea suurt midagi, aga MGR hit tuleb küll neil freekatel. Tase teab mis kõrge ei ole, aga midagi ikka pokkerist teatakse. Viimasel ajal olen ise pidanud paremaks medalid võtta.:)

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #3660
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                                kui tuhandetes, siis nagu hommikuni (healjuhul min-cashi pärast) rabeleda eriti ei viitsiks... samas, kui tase väga kehv, siis ehk on mingid šansud rohkem kasu saada kui medalitega :)
                                Ise ei mäleta, et oleks korragi rahadest ilma jäänud sel turnal, pappi saavad mingi 180, igatahes etem kui medalid. Ja rahadesse peaks jõudma umbes 2 tunniga.
                                Last edited by ristijeesus; 11.02.11, 16:59.

                                Comment

                                Working...