FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #3631
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kas te need tööle ka olete saanud nii et tableninja toimiks?
    või millised töötavad koos tableninjaga?

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #3632
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      kas te need tööle ka olete saanud nii et tableninja toimiks?
      või millised töötavad koos tableninjaga?
      millest jutt käib?

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #3633
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas redskruf Vaata postitust
        Kust leida sellist POD-i FT või umbes taolist kus hästi on color noted näha!
        http://tiltbuster.com/store/609_02_03_10_6_47_58.png
        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        millest jutt käib?
        sellest

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #3634
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kui ma nyyd enda posti loen, siis ilmselt kõige segasem post ever siin foorumis :D
          aga jah, erinevad modid...millised toimiad koos tableninjaga ja kuidas toimima panna.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #3635
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            noteringid ise küll tableninjat ei lõhu.
            siin on need default PODidele http://tiltbuster.com/index.php?acti...sa=view;id=391

            Tiltbusteris on muidu modide juures märked ka alati, millised on kindlalt TNFT-ga ühilduvad.

            Sealt ostetavad modid tulevad installeritega niiet nende toimima panemine on sekundite küsimus.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #3636
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ei raatsi maksma kyll hakata, aga 2+2'st tasuta modid ei toimi kõik ja pole aega katsetada. Eks ma siis olen rahul default'ga

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #3637
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kas kuidagi nii ei saa, et kui vajutad notede peale, siis avanenud kast oleks 1.5x laiem näiteks?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #3638
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  Viimasel ajal FTP-s ka probleeme. Praegu nimelt: Tahan ticketeid osta FTP STOREst, Panen korvi ära, confirmin ära, sisetan andmed, aga kuidagi osta ei saa. See confirm nupp ei läe n-ö aktiivsekski. Väga imelik. BTW: ma pole kunagi tellinud veel sealt, kas enne peaks midagi varem tegema?

                  Ning Phone nr on oluline (tärnike oli ees igatahes)? Kas +372 peab ka ees olema?
                  Ty

                  +372 ees jah, ja ükskord ka higistasin tükk aega seal Stores, kuni märkasin et 'I Accept the Terms and blablabla' ette on linnuke panemata.

                  Comment

                  • redskruf
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 168

                    #3639
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    noteringid ise küll tableninjat ei lõhu.
                    siin on need default PODidele http://tiltbuster.com/index.php?acti...sa=view;id=391

                    Tiltbusteris on muidu modide juures märked ka alati, millised on kindlalt TNFT-ga ühilduvad.

                    Sealt ostetavad modid tulevad installeritega niiet nende toimima panemine on sekundite küsimus.
                    Tänud, uurin sealt!

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #3640
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      minul küll tableninja ja enamus scriptid ei tööta.
                      aga noh mul mingi 4modist kokku keeratud theme + ise tehtud juppidega.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #3641
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        Ei raatsi maksma kyll hakata, aga 2+2'st tasuta modid ei toimi kõik ja pole aega katsetada. Eks ma siis olen rahul default'ga
                        Seal modide teemas peaks üks link ka olema postitusele kus on terve suur fail erimevaid mode ja ise saad timmida siis arvutis ja toimivad ilusti.
                        Iga failiga on ka notepadi fail eraldi kaasas selles paketis kus kirjas kuidas need toimima hakkavad.
                        Kahjuks ei leia hetkel seda linki ülesse,aga ise tõmbasin sealt muidu.Igavene keberniit oli toimima saada,aga hakkasid tööle.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #3642
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Seal modide teemas peaks üks link ka olema postitusele kus on terve suur fail erimevaid mode ja ise saad timmida siis arvutis ja toimivad ilusti.
                          Iga failiga on ka notepadi fail eraldi kaasas selles paketis kus kirjas kuidas need toimima hakkavad.
                          Kahjuks ei leia hetkel seda linki ülesse,aga ise tõmbasin sealt muidu.Igavene keberniit oli toimima saada,aga hakkasid tööle.
                          i can help, kui vaja seda faili, pange pm või kui suurem vajadus võin uploadida ja lingi panna

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #3643
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            FTP support vastab nii kuidas jumal juhatab, am I right?

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #3644
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              FTP support vastab nii kuidas jumal juhatab, am I right?
                              mulle on nad vastanud min. 1 päevaga max 4 päevaga.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #3645
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Selgee.. eks ma siis veel ootan :) Aga olen siin lugenud, et mõnel läheb ikka päris kaua vastuse ootamisega:D

                                Comment

                                Working...