FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #3616
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    just jah... pole seda select nuppu, väga imelik.

    Aitäh abi eest

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #3617
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Küsimus, kuidas toimub FTP'st raha välja / sisse kandmine, kas oma VISA kaardiga on lubatud üldse või lõppeb see sellega et swed paneb mu konto kinni lihtsalt ja ütleb adjoo ja nahhui sa gämbeldada? :)

      või mis värk sellega on, kuidas veel takistatakse peale dns piirangu.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #3618
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
        Küsimus, kuidas toimub FTP'st raha välja / sisse kandmine, kas oma VISA kaardiga on lubatud üldse või lõppeb see sellega et swed paneb mu konto kinni lihtsalt ja ütleb adjoo ja nahhui sa gämbeldada? :)

        või mis värk sellega on, kuidas veel takistatakse peale dns piirangu.
        Ehh, kui nö. kardad sisse kanda, siis kasuta järgmist teed - Kannad Swedist MB'sse ning MB'st FTP'sse, ei tohiks minna rohkem kui 15-20 minutit nende kahe tegevusega, ja keegi ei saa midagi teada, et gambeldad vms. :)

        Comment

        • rainerb
          Räme Fish
          • Feb 2011
          • 15

          #3619
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          võibolla on ka teemast juba läbi käinud, kuid kas oskate öelda, kui full tilt'is mängijate peale märkmeid teha siis hiljem osadel mängijatel kaovad need ära.

          on seal mingi eripära?

          tänud

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #3620
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            lobby pead sulgema korralikult X-ist, kui sulged ta task managerist endtaskides või shutdowniga, siis noted ja kõik muud settingud, mida oled muutnud kaovad.

            Comment

            • rainerb
              Räme Fish
              • Feb 2011
              • 15

              #3621
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ok suured tänud, midagi sellist kahtlustasin ka! kasutan mac'i seega väga mugav jätta lobby vaikselt alla jooksma.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #3622
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                Küsimus, kuidas toimub FTP'st raha välja / sisse kandmine, kas oma VISA kaardiga on lubatud üldse või lõppeb see sellega et swed paneb mu konto kinni lihtsalt ja ütleb adjoo ja nahhui sa gämbeldada? :)

                või mis värk sellega on, kuidas veel takistatakse peale dns piirangu.
                kasutan ka oma swedi visa kaarti ja küll pole mingeid probleeme.

                Comment

                • instabusto
                  Räme Fish
                  • Feb 2011
                  • 1

                  #3623
                  Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                  Punnid punnideks, aga kas keegi oskab mulle öelda palun, kuidas ma saaksin oma SEB konto siduda otse FTP-ga, et ei peaks sealt virtuaalset krediitkaarti koguaeg tellima?

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #3624
                    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                    Algselt postitas instabusto Vaata postitust
                    Punnid punnideks, aga kas keegi oskab mulle öelda palun, kuidas ma saaksin oma SEB konto siduda otse FTP-ga, et ei peaks sealt virtuaalset krediitkaarti koguaeg tellima?
                    Oled välja ka kandnud virtuaal krediitkaardile? Kaua üle tuleb? Unet ei tohiks fungata FTPs praegu

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #3625
                      Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Oled välja ka kandnud virtuaal krediitkaardile? Kaua üle tuleb? Unet ei tohiks fungata FTPs praegu
                      Virtuaal krediiditkaardile ei saa teha väljamakset.

                      Comment

                      • kids1ke
                        Räme Fish
                        • Mar 2010
                        • 16

                        #3626
                        Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Unet ei tohiks fungata FTPs praegu
                        Keegi teab täpsemalt milles probleem on või kaua link maas on?

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #3627
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Viimasel ajal FTP-s ka probleeme. Praegu nimelt: Tahan ticketeid osta FTP STOREst, Panen korvi ära, confirmin ära, sisetan andmed, aga kuidagi osta ei saa. See confirm nupp ei läe n-ö aktiivsekski. Väga imelik. BTW: ma pole kunagi tellinud veel sealt, kas enne peaks midagi varem tegema?

                          Ning Phone nr on oluline (tärnike oli ees igatahes)? Kas +372 peab ka ees olema?
                          Ty

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #3628
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            Viimasel ajal FTP-s ka probleeme. Praegu nimelt: Tahan ticketeid osta FTP STOREst, Panen korvi ära, confirmin ära, sisetan andmed, aga kuidagi osta ei saa. See confirm nupp ei läe n-ö aktiivsekski. Väga imelik. BTW: ma pole kunagi tellinud veel sealt, kas enne peaks midagi varem tegema?

                            Ning Phone nr on oluline (tärnike oli ees igatahes)? Kas +372 peab ka ees olema?
                            Ty
                            Ükskõik kus välismaa kohaga tegemist siis alati soovitav ikka +372 ette.

                            Comment

                            • redskruf
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 168

                              #3629
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kust leida sellist POD-i FT või umbes taolist kus hästi on color noted näha!

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #3630
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                kas keegi on supportiga rääkind local bank transferist?.

                                Comment

                                Working...