FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #3586
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tere, kas keegi oskab öelda, miks mina ei saa fulltiltpoker.comi lehele ?
    Sõbrad ja tuttavad kõik saavad, kuid kahjuks mina ei saa, viskab selle EMTA pasa ette.



    Ette tänades, Bio.

    Comment

    • tonis
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 334

      #3587
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      pead google dnsi panema omale

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #3588
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas tonis Vaata postitust
        pead google dnsi panema omale
        Ehk oskad ka sellega abistada/näidata ? Ei ole eriline spetsialist sellel alal.

        Comment

        • Mandre
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 196

          #3589
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



          Siit saad abi :)

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #3590
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Endiselt sama probleem, see ei aidanud kahjuks .

            AHAAA, muutsin teist asja ja sain korda, suur tänu sulle Mandre selle lingi eest sellegipoolest !

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3591
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              see aitab. tee resa arvutile ja ruuterile.

              Comment

              • Tony
                Räme Fish
                • Apr 2010
                • 4

                #3592
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kas kellelgi veel on täna probleeme olnud istuda Big Little Tournament laudadesse. MA pole neid siiamaani lahti saanud, kuigi turna pea tunni juba käib. Tundub et 100 K osavõtjat käib FT:le üle jõu. Muus osas nende soft toimib ja enda systeemid on priimad.

                S..t lugu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3593
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Tony Vaata postitust
                  Kas kellelgi veel on täna probleeme olnud istuda Big Little Tournament laudadesse. MA pole neid siiamaani lahti saanud, kuigi turna pea tunni juba käib. Tundub et 100 K osavõtjat käib FT:le üle jõu. Muus osas nende soft toimib ja enda systeemid on priimad.

                  S..t lugu.
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post305346

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #3594
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Täishaige 2 satikat läks metsa, 1 ticket oli 216 daala ja teisel 26 daala ja mingi täiesti mõttetu Big little tournament pidi algama ja FTP kokku jooksutama. Täitsahaige oli passida AA käes ja liigutada ei saa, teisel turkal olin hu ja vend oli mu blindidega suht tühjaks teinud, tal 10k mul 2k, siis sain ühenduse back alles:S Rohkem seda lolli BLT ei rega. Supporti saatsin ka kirja, et nad mulle 1 pileti annaksid 26 daalase vähemalt.

                    Comment

                    • Tony
                      Räme Fish
                      • Apr 2010
                      • 4

                      #3595
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Jama on veel selles, et FT üritab vägisi seda kinni jooksnud turnat lahti teha ja muud sealt valida ei lase sel ajal kui üritab. Minul, kuna mängin vaid lõbu pärast, igas tahes läks paar tundi elust p...e seni kuni stack otsa sai ja FT soft jälle tööle hakkas. Vaatan nyyd mingi uue turna, et järelejäänud pühapäeva sisustada.

                      Tunnen kaasa kõigile kellel suuremad asjad viltu läksid selle pärast. Vist hullem tunne kui bad beat AA.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #3596
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        need leaderboardid mis FTPs on? kas nendel mingid auhinnad on ka?

                        ma näen lihtsalt et mitu mitu leaderboardi, aga midagi saab selle eest? link?

                        Comment

                        • renkas
                          Räme Fish
                          • Jul 2009
                          • 24

                          #3597
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          need leaderboardid mis FTPs on? kas nendel mingid auhinnad on ka?

                          ma näen lihtsalt et mitu mitu leaderboardi, aga midagi saab selle eest? link?
                          Koht: 1. 20x fav buyin 2. 16x fav buyin 3. 14x fav buyin 4. 12x fav buyi 5. 11x fav buyin 6.-7. 10x fav buyin 8.-10. 8x fav buyin 11.-15. 6x fav buyin 16.-20. 5x fav buyin 21.-30. 4x fav buyin 31.-50. 3x fav buyin 51.-90. 2x fav buyin

                          Näide siis HU SNG leaderboard-ist, kus favorite buyin tähistab limiiti, mida oled antud kuus kõige enim mänginud. Näitena: Kui jaanuaris oled mänginud 300 $20+1 SNG-d ja 500 $30+1,50 ning lõpetad kuu, olles kohal 14. kantakse auhinnana 6x $30=$180
                          Last edited by renkas; 31.01.11, 14:15.

                          Comment

                          • RistoR
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 117

                            #3598
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas keegi oskab öelda mis oleks kiireim viis raha Swedbankist Fulltitli saamiseks. Swedbank ->Moneybookers->Fulltilt väga ei meeldi kuna MB röövib suht palju tehingu pealt

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #3599
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              kas ironman storest ostes tuleb ka MGR hit?

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #3600
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                kas ironman storest ostes tuleb ka MGR hit?
                                0,25 iga kulutatud medali eest.


                                Ainult FTP punkte ostes ei tule hit (palun kinnitage keegi, et hit tuleb alles punktide kulutamise eest).
                                Ja kunagi oli veel nii, et 26 ja 75 taalaseid turna ticketeid ostes ei tule hiti, aga kindlalt ei tea, nii et keegi targem võiks täpsustada.

                                Comment

                                Working...