FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #3181
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Kui tirin swedi või u-neti kaudu fullist raha välja probleeme võib tulla selle seaduse pärast?.(eks see teema on siin olemas aga ei viitsi sirvida 160 lehte läbi ).

    ty
    Kui sa highstakesi ei mängi ning maja ostuks cashouti ei tee, siis ei teki mingeid probleeme.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3182
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Kui tirin swedi või u-neti kaudu fullist raha välja probleeme võib tulla selle seaduse pärast?.(eks see teema on siin olemas aga ei viitsi sirvida 160 lehte läbi ).

      ty
      Ja tegelt on sellel teemal ainult 80 lehekülge.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #3183
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Retarded kordunud küsimus kindlasti, seega vabandan ette.
        Mis on maksimum buddy transfer FTP kontolt teisele kontole?

        Sõber tahab kontot teha FTP-sse.
        Kust oleks mõtekam teha esiene depo? Swed? SEB?
        Tänan!
        Last edited by raunsz; 13.12.10, 23:34. Põhjus: typo

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3184
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Maximumi ei tea aga olen teinud transfereid up to $5k. Probleeme ei ole olnud. Ja ei ole vahet kust teed, peaasi, et teed.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #3185
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Tänud! Aga esimene depo? Swedist saab kanda üldse kuidagi läbi VISA? Krt ise tegin SEB kaudu vist, aga ei mäleta vapsee kuidas. :/

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #3186
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Läbi Swedi olen kandnud, seda siis Üliõpilas Visa kaardiga mis on ka krediitkaardi eest.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #3187
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Vaevalt, et üldse maxi on buddytransferil. Confirmimata(ID+aadress) kontole on saadetud ja pärast tagasi $46k.

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #3188
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kellel vaja jõulumeeleolu luua, siis laadige see pilt arvutisse ja asendage
                  C:\Program Files\Full Tilt Poker\Graphics\Log-In\Pro-Antonius.png

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Tulemus
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Allikas: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=10531

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3189
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ahahah:D nice one .. .

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #3190
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                      Tänud! Aga esimene depo? Swedist saab kanda üldse kuidagi läbi VISA? Krt ise tegin SEB kaudu vist, aga ei mäleta vapsee kuidas. :/
                      Ma tegin esimese depo Swedist nädal tagasi umb ,local bank transferi kaudu .

                      Comment

                      • Mäksu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 238

                        #3191
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Täna tegin acci fulltilti.. nii algul oli mingi huinjaa, et ei saanud üldse depoda a'la try again later.. siis sain, valisin MB, panin oma kuradi summa sinna sisse ja okei.. vaatan ja ootan, ei pop upi sittagi seda MB lehte, et ma saaks confirmida. okei vaatan meili, mingi cashier saadab kirja, et request has sent, võtab 24-48h, WTF MB'ga ei ole mingit requesti vaja ju, insta peaks minema??

                        Varem pole sellist jama old, wtf toimub

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #3192
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Eile oli sama asi mul,vaatasin et WTF pean ootama kuni 48h,aga jõudis raha kontole mingi tunniga või isegi vähem.

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #3193
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Veider, et vaadates My Iron Man seisu, siis lehe allosas on kirjas, et Iron tasemele kvalifitseerumiseks "15 Days at 500 points per day".

                            Samas avades Iron Mani alajaotuses Detail lehe, on pildi pealt loetav see, et Iron tasemeks päevas 500 punkti tehes, on seda tarvis 20 päeva kuus. 15 päeva korral näitab veel Gold staatust.

                            ... aga eks kogu see Iron Mani teema natukene mõttetu on, rakebacki kõrval on selle value ikka suht pisike (kuigi free money on alati teretulnud).

                            Variant muidugi kui viitsiks nende freerolli mängida ja sealt midagi hittida, aga vist ei viitsi nendest donkfestidest osa võtta.
                            Last edited by metsnik; 14.12.10, 14:07.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #3194
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Lehe allosas näitab momendiseisu, seda kui palju on veel vaja teha jäänud mingile tasemele jõudmiseks. 20 päeva on vaja kokku ja kui näitab seal, et vaja teha 15, siis järelikult oled 5 päeva juba ära teinud.

                              Comment

                              • metsnik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 462

                                #3195
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                selge pilt, tänan

                                Comment

                                Working...