FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #3151
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Hmm.. really? Pole küll seda kunagi tähele pannud, kuigi alles sai suht palju välja kantud.

    Ja ütlen ka veel seda, te Black Card support on N-U-T-S!
    Nii nad räägivad, aga ise pole viitsinud arvutada. Esimene punkt näiteks.

    The latest online gambling news brought to you by RakeTheRake from a range of industry professionals.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #3152
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      + raha välja kandmisel tuleb MGR hit. See on ikka küll mega debiilne. Kui ma kunagi kogu rolli välja kannan, siis grindiks tükk aega seda hitti tagasi kui tahaks uuesti FTP-s mängima hakkata.
      MGR hit peaks olema 2,68% summast, kui teed cashouti MB-sse.

      Peale selle deductitakse FTP-st MGR-st veel ka buddy transfer feed, kõik poest ostetud asjad, FTP-de eest ostetud turnade ticketid (samas väärtuses nagu õige buy-in), deposit fee, freerollide võidud, turniiri overlayd, kõiksugu boonused ofcourse...hmmm, midagi rohkem praegu meelde ei tule, aga kindlasti on uute promodega seoses neid asju veel mida deductitakse.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3153
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        buddy transfer imo peaks kyll free olema

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #3154
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Saan ma õigesti aru, et FTP-s saab pokkeripunktide eest cash boonuseid võtta ainult Black Cardi omanik?

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #3155
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Sul on õigus.

            Comment

            • metsnik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 462

              #3156
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kas keegi räägiks sellest MRG hit kontseptsioonist ka? Kui ma ostan mingi asja pokkeripunktide eest (mitte cash bonus), siis peab hiljem seda clearima veel ja kui rakeback on, siis see läheb tollest mingi aeg maha, seega saab vähem rakebacki? Midagi sellist?

              Comment

              • Peedu
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 179

                #3157
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Juhul, kui sa ostad mingi eseme, läheb esemega võrdväärne hit maha makstud RB summast, seega sa kaotad summast 27% rahas.

                Comment

                • metsnik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 462

                  #3158
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  OK, mitte siis RB summast ei lähe maha, vaid just rake summast? Rakeback jääb siis selle pealt saamata lihtsalt, kuni asi on FT-le rakes "tagasi makstud"?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3159
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    IMO oli see mgr hit ikka nii: ostyad 100$ maksva asja MGR hit on 100*0,27=27 usd.. Rakebacki jääb 27 usd saamata

                    parandage, kui eksisin

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #3160
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      ei eksi

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #3161
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        IMO oli see mgr hit ikka nii: ostyad 100$ maksva asja MGR hit on 100*0,27=27 usd.. Rakebacki jääb 27 usd saamata

                        parandage, kui eksisin
                        ehk siis veel täpsemalt öeldes...MGR hit on 100$ ja rakeback hit on 27$

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #3162
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Keegi oskab öelda,kui kiiresti FT Security Key koju tuleb?

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #3163
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas noname Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda,kui kiiresti FT Security Key koju tuleb?
                            Mingi 1-2 kuud tuli vist? Ma soovitaks tellida vähemalt 2 tükki. Aktiveerid mõlemad ära ja kui üks katki läheb ei pea suppordiga jamama ja/või kaua uut ootama.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #3164
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              või siis Security Key + mobiili security app.

                              Comment

                              • Intzsz
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 105

                                #3165
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kurat, kui närvi see ajab et FT crushib viimasel ajal pidevalt. Täiesti lambi kohapealt kõik lauad ja client kinni. Osaled kuskil käes pool stäkki sisseajanud juba ja siis PÕMM lauad kinni. Hinge ajab täis.

                                Comment

                                Working...