FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #2851
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ühekordne jah

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2852
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
      pokkeriprode rakeback

      algul sain buddy transferi, siis tegin 15 daala sissekande, et rakeback tööle hakkaks
      Direct RB jookseb, aga Pokkeriprod RB on nullis ikka.

      ja kas rakeback kantakse full tildi kontole iga kuu üks kord või tihedamini?

      alias full tildis on `Matemaatika`
      PokkeriProd RB on rakeback, mis makstakse PokkeriProd.com Rakeback portaali kontole (http://rakeback.pokkeriprod.com). Kuna FTP-s makstakse rakeback otse Full Tilt pokkeritoa kontole siis seetõttu ei jookse sul PokkeriProd.com RB vaid Direct RB.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2853
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mis scripti te FTPs kasutate?
        mul TN/FTcash/poker shortcuts ei tööta korralikult.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #2854
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          sihuke küss, et kui suur tasemevahe on FT 90men turbo sng 3$ ja 6$?
          Olematu?
          3$ väga bluffida ei õnnestu, callitakse suht lihtsalt maha - mängid kaarte, siis läheb okeilt. Kas 6$ on gämblijaid vähem, või olukord muutub alles 16$ sngde juures? Sõnaga, samamoodi ABC pokrit edasi ja advanced muuve vaja pole?

          üks stiilinäide ka:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #2855
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas keegi teab kui suur on MRG hit kui teed cashoudi?

            Comment

            • altzie
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 169

              #2856
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Netellerisse cashoutides ei ole mul küll mingit MGR hitti.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #2857
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                sihuke küss, et kui suur tasemevahe on FT 90men turbo sng 3$ ja 6$?
                Olematu?
                3$ väga bluffida ei õnnestu, callitakse suht lihtsalt maha - mängid kaarte, siis läheb okeilt. Kas 6$ on gämblijaid vähem, või olukord muutub alles 16$ sngde juures? Sõnaga, samamoodi ABC pokrit edasi ja advanced muuve vaja pole?
                ma siin kirjutasin miskit:
                http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=177



                Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                Kas keegi teab kui suur on MRG hit kui teed cashoudi?
                Väidetavalt 3,5%-7% summast (sissekande puhul sama). Millest ja kuidas täpne protsent oleneb pole mul aimugi.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #2858
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  ma siin kirjutasin miskit:
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=177





                  Väidetavalt 3,5%-7% summast (sissekande puhul sama). Millest ja kuidas täpne protsent oleneb pole mul aimugi.
                  tänks mään, et proovib siis 6$ omasid ka vahelduseks :)

                  Comment

                  • MartinGarcia
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 517

                    #2859
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Miks HEM rushi käsi ei impordi?
                    Last edited by MartinGarcia; 20.11.10, 09:49.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #2860
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Uuenda ära HEM, väga hästi impordib ja pole elus mingit probleemi olnud.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #2861
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kas on võimalik et supportile kiri saates annavad nad mulle mulle olemasoleva turnapileti asemel natukene vähem väärt oleva turnapileti?

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #2862
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          No saada ja küsi :D

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #2863
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Black Card memberid saavad muidu koguaeg 2x punkte aga happy hour ajal mitte memberid 2x punkte ja Black Card memberid 3x (mitte 4x)?!?

                            Olen Ma õigesti asjast aru saanud?

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #2864
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              jep

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2865
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                jep
                                ty

                                Comment

                                Working...