FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2836
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas raulk89 Vaata postitust
    Muide seal FTP Cashier alt kui panna withdrawal, siis läbi Local Bank Transfer'i tundub, et ma saan raha välja võtta, kuigi, ma pole kordagi raha sisse kandnud..
    Oskab keegi midaig selle kohta öelda..
    Local Bank Transfer kaudu saad tõepoolest FTP-st raha välja kanda, ilma et oleks mingisugust sissemakset teinud. See on ainuke selline väljamakse võimalus.

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #2837
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      tõsi, FTP depoboonus avaneb päris kiiresti võrreldes teiste tubadega.
      Päris hea boonus jah, endalegi üllatuseks grindisin 500$ ca nädalaga lahti.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #2838
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        olen ft'sse saanud raha ainult buddytransferiga, cashouti pole teinud. kui teen mb'st sissekande, on võimalik saada depoboonust, right?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #2839
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          olen ft'sse saanud raha ainult buddytransferiga, cashouti pole teinud. kui teen mb'st sissekande, on võimalik saada depoboonust, right?
          Minuarvates küll.

          Comment

          • raulk89
            Räme Fish
            • Nov 2010
            • 15

            #2840
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            On keegi Local Bank Transferit teinud ka vee..?
            Ja kas on mingi teenustasu vms..
            Viitsiks keegi mulle seda seletada. Kui mul on SwedBank, siis mis ma sinna IBAN ja Swift jne panen..

            Comment

            • raulk89
              Räme Fish
              • Nov 2010
              • 15

              #2841
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              1. Kõigepealt teed MB konto
              2. Min deposit FTP on läbi MB 10$
              3. Katsud kuidagi saada MB kontole 10$
              4. kiirem viis on kui keegi saadab, aeglasem on läbi Swedpanga, täpsemalt kuidas kanda loe Moneybookersi teemast.
              Kui kaua läheb aega, kui SwedBankist raha kanda MB'sse..

              Siit tuli teine küsimus ka, et ma ei saa ju FTP's raha kanda sõbrale, ma vajutasin selle Transfer nupu peale, ja siis seal on kirjas, et sõbrale raha kanda FTP's, siis peab kasutajatel olema Õnnestunud deposiit makseid, mida mul pole..
              Last edited by raulk89; 16.11.10, 14:39.

              Comment

              • Tarq666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 814

                #2842
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas raulk89 Vaata postitust
                Kui kaua läheb aega, kui SwedBankist raha kanda MB'sse..

                Siit tuli teine küsimus ka, et ma ei saa ju FTP's raha kanda sõbrale, ma vajutasin selle Transfer nupu peale, ja siis seal on kirjas, et sõbrale raha kanda FTP's, siis peab kasutajatel olema Õnnestunud deposiit makseid, mida mul pole..
                2-3 äripäeva läheb swedist kanne MBsse. Jah, et rahadega sehkendada, siis peab Sul olema õnnestunud deposiit makse.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2843
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas raulk89 Vaata postitust
                  On keegi Local Bank Transferit teinud ka vee..?
                  Ja kas on mingi teenustasu vms..
                  Viitsiks keegi mulle seda seletada. Kui mul on SwedBank, siis mis ma sinna IBAN ja Swift jne panen..
                  lihtsalt igaks juhuks kordan üle... enne kui sa nüüd selle cashouti teed..

                  juhul kui sa praegu teed cashouti, siis sa kaotad $600 (eesti rahas siis üle 6keeki)deposiidiboonuse võimaluse, ehk esimest deposiiti tehes sa ei saa seda boonust.

                  buddy transferi osas ei oska kaasa rääkida... ma alustasin FTP's elu kohe depot tehes..

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #2844
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas raulk89 Vaata postitust
                    On keegi Local Bank Transferit teinud ka vee..?
                    Ja kas on mingi teenustasu vms..
                    Viitsiks keegi mulle seda seletada. Kui mul on SwedBank, siis mis ma sinna IBAN ja Swift jne panen..
                    Olen teinud ja töötab. Min väljakanne on 100$. Nähtavaid teenustasusid ei ole s.t, et kui üldse mingi teenustasu selle väljamakse pealt võetakse, siis läheb see maha su FTPle makstud rake´ist. Ülekannete jaoks vajaliku informatsiooni leiad FTP koduleheküljelt või mängu seest cashieri kaudu tehtavate rahatehingute läbi.

                    Comment

                    • Blackbirds
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 206

                      #2845
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                      Olen teinud ja töötab. Min väljakanne on 100$. Nähtavaid teenustasusid ei ole s.t, et kui üldse mingi teenustasu selle väljamakse pealt võetakse, siis läheb see maha su FTPle makstud rake´ist. Ülekannete jaoks vajaliku informatsiooni leiad FTP koduleheküljelt või mängu seest cashieri kaudu tehtavate rahatehingute läbi.
                      Swedbank võtab 90 EEK teenustasu ning samuti dollarid oma ülekande ostukursiga ehk kokku tuleb üpris märkimisväärne summa, aga kogemus on näidanud, et direct bank cashout kõige kiirem ja siiski ka kõige odavam. Moneybookers ja taolised kohad võtavad suht killer protsendi kogu summast näiteks jne.

                      Comment

                      • raulk89
                        Räme Fish
                        • Nov 2010
                        • 15

                        #2846
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Oot. MoneyBooker võtab ka vahelt ja palju..?
                        Milline on direct bank cashout..?
                        Kas see kui kannan pangast otse Full Tilti vee..?, kui nii, siis kuidas seda teha saab, mis pangas jne..

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #2847
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Midagi ikka võtab vahelt, täpselt ei oska öelda. Direct bank cashouti ei saagi teha 50$.

                          Comment

                          • chrosmos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 340

                            #2848
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            pokkeriprode rakeback

                            algul sain buddy transferi, siis tegin 15 daala sissekande, et rakeback tööle hakkaks
                            Direct RB jookseb, aga Pokkeriprod RB on nullis ikka.

                            ja kas rakeback kantakse full tildi kontole iga kuu üks kord või tihedamini?

                            alias full tildis on `Matemaatika`

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #2849
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                              Swedbank võtab 90 EEK teenustasu ning samuti dollarid oma ülekande ostukursiga ehk kokku tuleb üpris märkimisväärne summa, aga kogemus on näidanud, et direct bank cashout kõige kiirem ja siiski ka kõige odavam. Moneybookers ja taolised kohad võtavad suht killer protsendi kogu summast näiteks jne.
                              Jah, vahetuskursi pealt lõikab tõesti. Aga kui FTP omab swedis kontot, miks siis peaks swedi sisene kanne võtma teenustasu 90kr?

                              Our bank details for your country are shown below:

                              Bank Name: Hansa Bank
                              City Tallinn
                              Account Currency: EEK - Estonia, Krooni
                              Account Name: Envoy Services OU
                              Account Number: 221041233479
                              IBAN: EE062200221041233479
                              SWIFT/BIC: HABAEE2X

                              Bank Name: SEB Eesti Uhispank
                              City tallinn
                              Account Currency: EEK - Estonia, Krooni
                              Account Name: Envoy Services Limited
                              Account Number: 10220080545012
                              IBAN: EE881010220080545012
                              SWIFT/BIC: EEUHEE2XXXX

                              Comment

                              • raulk89
                                Räme Fish
                                • Nov 2010
                                • 15

                                #2850
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas kui oled ühekorra teinud sissekande Full Tilti, siis sa saad selle summa eest Boonust. Aga kas kui ma teen ühe korra veel sisekande Full Tilti accounti, kas ma siis enam ei saa boonust, et kas Boonus on ainult ühekordne..

                                Comment

                                Working...