FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2296
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Oodata sai siis mitte midagi.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #2297
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      nagu oleks kasutatud sokid jõulukingiks saanud

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2298
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        pohhui see black card.. tahaks mängida -.-

        Comment

        • Tylos
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 340

          #2299
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          FTP on teinud väga palju muudatusi

          http://forumserver.twoplustwo.com/28...9-30-a-887601/

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2300
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust

            peaks olema
            lol sa tegid ju eile 11k käelise sessi. BTW, palju sul avg daily on? See kuu vist sa üldse vähe mänginud ja seepärast rühkisidki rohkem?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #2301
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Tylos Vaata postitust
              FTP on teinud väga palju muudatusi

              http://forumserver.twoplustwo.com/28...9-30-a-887601/
              faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkk..nii paska update poleks elusees osanud oodata.
              tuimalt -150$ võetakse iga kuu profitist maha -.-

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #2302
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                tredamaa nad on mu notesid table themed ka ära nussind

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #2303
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  lol sa tegid ju eile 11k käelise sessi. BTW, palju sul avg daily on? See kuu vist sa üldse vähe mänginud ja seepärast rühkisidki rohkem?
                  that nigga made 10k+ pts yesterday

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #2304
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Epic updates.


                    lol.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2305
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      Sa võrdled jumala erinevaid asju rage. Depo boonusel sa ei kuluta punkte ju. Standard poes on 1k punkti olnud väärt 5$ ajalooliselt, black cardi poes on parim boonus 4$/1k punkti eest, elektroonika tundub veel rohkem overpriced.
                      potato poteito.. kuidas ironmani boonuste hindadega lood on... mulle igatahes tundub, et see black cardi promo on lihtsalt võimalus vahelduseks kõrgemate limiitide tegijatel osta oma kogunenud punktide eest kallimat elektroonikat.. igapäevaste reigi grindijate jaoks ta oluline rakebacki lisa ei ole..

                      vot kui lumelauavarustus tuleks black cardi shopi mõistliku hinnaga.. siis ma isegi viitsiks ühe kuu metsikut voluumi ajada:-)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2306
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tegin kiire uudise: http://www.pokkeriprod.com/2010/09/3...e-aeg-on-labi/

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #2307
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          lol sa tegid ju eile 11k käelise sessi. BTW, palju sul avg daily on? See kuu vist sa üldse vähe mänginud ja seepärast rühkisidki rohkem?
                          Natuke alla 13k käeline sess oli, 10,2k base punkti teenisin sellega. 100 day average on 1,7k. Tegelikult olen see kuu päris tublisti grindinud, aga enamus ajast kulunud MTTde peale


                          Keegi oskab HEMis kuidagi filtreid sättida et enamvähem oma contributed rake umbkaudselt välja arvutada? Enda herneaju ei nuputa välja.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2308
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                            Natuke alla 13k käeline sess oli, 10,2k base punkti teenisin sellega. 100 day average on 1,7k. Tegelikult olen see kuu päris tublisti grindinud, aga enamus ajast kulunud MTTde peale


                            Keegi oskab HEMis kuidagi filtreid sättida et enamvähem oma contributed rake umbkaudselt välja arvutada? Enda herneaju ei nuputa välja.
                            HEM tõenäoliselt laseb täna uuenduse välja aga minu teada peaks seda ise saama ka kuskilt muuta.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2309
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Tra kus on hem'i kataloogis fial nimega customstats.txt?

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #2310
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                black cardi poes on parim boonus 4$/1k punkti eest
                                Bonus $2000 per 480K FTP on $4,17 /1K
                                miinus MGR hit, teeb $3,04

                                Tavapoes $640 turna 133K FTP on $4.81 /1K
                                Tavapoes $26 turna 5.8K FTP on $4.48 /1K

                                Turnadel ka loomulikult tuleb MGR hit

                                Comment

                                Working...