FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2266
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    NL100+ teeb selle black cardi vast ära küll.. mingi 400 handiga on 200FTP'd täis.. ehk mingi 1000-2000 handised sessid iga päev ja olemas, samas 100 päeva jutti naah.. mõnel päeval pead siis pigem mingi 2-3k punkte tegema

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #2267
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      NL100+ teeb selle black cardi vast ära küll.. mingi 400 handiga on 200FTP'd täis.. ehk mingi 1000-2000 handised sessid iga päev ja olemas, samas 100 päeva jutti naah.. mõnel päeval pead siis pigem mingi 2-3k punkte tegema
      Ma olen ka alati arvanud, et nt. kui teha 1k kätt, siis saad 500 punti (NL100s), aga see kuu miski 20k käsi ja 7,5k punkte.

      Keegi on jälginud seda punktisüsteemi veel?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #2268
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Ja kui sa mõtled niimoodi black cardi saada, siis ma arvan, et see on samamoodi nagu Iron Mani punktidega - happyhour jms promoga saadud boonuspunkte ei arvestata.
        ei ma black kaardi peale ei mõtlegi :D
        tigrano tõi välja küll 2x ajad, aga FTP kodukal kirjas, et 3x peaks ka saama, aga kuidas?

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        NL100+ teeb selle black cardi vast ära küll.. mingi 400 handiga on 200FTP'd täis.. ehk mingi 1000-2000 handised sessid iga päev ja olemas, samas 100 päeva jutti naah.. mõnel päeval pead siis pigem mingi 2-3k punkte tegema
        no iseasi on see ära teha, aga seal on kirjas, et kui sa tahad et kaart sul olemas on, pead edasi ka laskma iga päev 500 punni, ehk grind ei lõppe kunagi

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #2269
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Ma olen ka alati arvanud, et nt. kui teha 1k kätt, siis saad 500 punti (NL100s), aga see kuu miski 20k käsi ja 7,5k punkte.

          Keegi on jälginud seda punktisüsteemi veel?
          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
          Deposiitbonuse $600 jaoks on vaja 12000FTP teha.

          Kunagi arvutasin FullRing käte kohta:

          Limiit / FTP/hand / hands/12000FTP
          NL50 / 0,273 / 43.9K kätt
          NL100 / 0,421 / 28.5K kätt
          NL200 / 0,724 / 16.5K kätt

          Kui kellegi on teised numbrid tulnud, siis kommenteerige.
          .

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #2270
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            ei ma black kaardi peale ei mõtlegi :D
            tigrano tõi välja küll 2x ajad, aga FTP kodukal kirjas, et 3x peaks ka saama, aga kuidas?



            no iseasi on see ära teha, aga seal on kirjas, et kui sa tahad et kaart sul olemas on, pead edasi ka laskma iga päev 500 punni, ehk grind ei lõppe kunagi
            100 päeva jooksul pead 50k punkti koguma.
            teed esimese nädala jookusl ära ja võid 3kuud puhata.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #2271
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              päevas 7k punni tehtav?? :P

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #2272
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ok, NL100s ma seda oma volüümi juures küll ära ei tee.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2273
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  päevas 7k punni tehtav?? :P
                  mul vist rekord mingi 2000 punkti kandis ühes päevas

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #2274
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    päevas 7k punni tehtav?? :P

                    peaks olema

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #2275
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust

                      peaks olema
                      Nojah, võrdluseks et eilne 2,5K käsi NL50 6-maxis tõi mulle 10x vähem punkte

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #2276
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        ei ma black kaardi peale ei mõtlegi :D
                        tigrano tõi välja küll 2x ajad, aga FTP kodukal kirjas, et 3x peaks ka saama, aga kuidas?



                        no iseasi on see ära teha, aga seal on kirjas, et kui sa tahad et kaart sul olemas on, pead edasi ka laskma iga päev 500 punni, ehk grind ei lõppe kunagi
                        triple punkte saab jõulude ajal. ausalt.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #2277
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Tahaks väga loota, et kusagil varsti täpsustatakse, mis hüved selle black cardi omanikule olema saavad (a la kui suured boonused ja mis punktisummade eest), vastavalt sellele otsustan, kas hakata rabelema või ei.

                          Tore motivatsiooni programm muidugi FTP poolt. Kiidan neid.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #2278
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            Tahaks väga loota, et kusagil varsti täpsustatakse, mis hüved selle black cardi omanikule olema saavad (a la kui suured boonused ja mis punktisummade eest), vastavalt sellele otsustan, kas hakata rabelema või ei.

                            Tore motivatsiooni programm muidugi FTP poolt. Kiidan neid.
                            esimesel täpsustatakse.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #2279
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Tegin formati ja mis failid peab vanast FTP kaustast uude tõstma, et noted säiliksid? Proovisin kasutajanimi.xml, aga lobbyst vaadatuna küll värvilisi lippe regularide küljes ei näe...
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #2280
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Tegin formati ja mis failid peab vanast FTP kaustast uude tõstma, et noted säiliksid? Proovisin kasutajanimi.xml, aga lobbyst vaadatuna küll värvilisi lippe regularide küljes ei näe...
                                vaata et sul soft ise kinni on kui sa selle faili kopeerid ftp kausta.

                                Comment

                                Working...