FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #2176
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ahjaa... ma omalt poolt kommenteeriks ühe asja juurde... aasta alguses ma vaatasin nii starsi kui FTP poes iPod Nano hinda, paar kuud mängisin mõlemas keskkonnas, kusjuures starsis mängin ma ca 20-40% vähem käsi kui FTP's ja sellest hoolimata sain ma iPod Nano jaoks vajalikud punktid kokku ennem starsis.. ma tegin sellest omad järeldused tehnika hinna osas@FTP
    Nii ei saa võrrelda, FTs saad ju rakeback lisaks punktidele, PSis saad ainult punkte.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2177
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Timpz Vaata postitust
      ma ei ole rahul sellega et kui ma mängin rohkem sis saan väiksema boonuse , mingi macrotildile antakse 500, nagu mille eest
      ma tegelt ka ei ole rahul.. aga lohuta ennast mõttega.. rohkem pappi antakse nendele, kes pole tükk aega ftp's mänginud või on fishid vms.. nüüd siis macrotilt kõigepealt depob raha sisse, et boonust lahti mängida.. siis fishib oma $500 boonuse ja depo maha, teeb veel ühe depo, et raha tagasi võita.. ja mängib selle ka maha..

      ehk tegelikult saad sina fish macrotilti käest tervel 3x$500 boonuse.. ja samamoodi teiste suurema boonuse saanud fishide käest:-) profit->cashout->ATM->tities

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      Nii ei saa võrrelda, FTs saad ju rakeback lisaks punktidele, PSis saad ainult punkte.
      ahjaa õige.. samas.. no FTP's jäi punkte ikka väga kõvasti puudu veel.. krt ma enam ei mäleta ka.. pean kuskilt MSNi logidest üles otsima.. sõbrale ütlesin ka täpselt mitu kätt starsis mänginud ja mitu ftp's ja palju kuskilt puudu on..

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #2178
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
        ma ei ole rahul sellega et kui ma mängin rohkem sis saan väiksema boonuse , mingi macrotildile antakse 500, nagu mille eest
        Kirjuta supporti, et tahad juurde

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2179
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          Kirjuta supporti, et tahad juurde
          kusjuures see võib täitsa toimida.. aga seda pigem juhul kui sa kuus genereerid raket mingi $2k+

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #2180
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            ma sain ka 50$...järelikult ma ei saa olla enam fish:)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #2181
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kilu6, arvutused tunduvad ok, aga mu arust on PS ja FTP punkte natuke raske võrrelda. FTP pood tuli praegu "kallim", aga Starsis gened raket ja saad ainult punkte (ostad rakebacki eest kaupa). Seevastu FTPs gened raket, saad rakebacki ja punkte. Mu arust peaks makstud rake olema ka üks alustala arvutustes.

              Oletame, et ma tahan seda ipodi ja mul on valida, kus ma seda nö boonust hoorama hakkan. FTPs tuleb kilu arvutuste järgi "kallim", aga kas ma peaksin siis ipodi hooramiseks võtma Starsi? Imo ei, kuna saame FTP-s hooramise käigus ka rakebacki, mis teeb kindlasti selle vahe tasa.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #2182
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                FT vs PS rakebacki graafik (sinine siis FT, vabakäejoon, kui arvate muud, tõmmake oma joon, ega ma ka täpselt ei tea).

                FT rakeback süsteem on nii keeruline, et täpset graafikut vist keegi pole teinud. See sõltub kasvõi juba sellest, kas cashid välja MB või panka. Samuti sellest, kui palju suudad Ironmani bonuseid saada ja rakebacki pakkuja rake racedest sisse cashida. Kõige suurem ebakindlus on FT poolaasta ja aastalõpu Ironman bonuste osas. Kuna FullTilt neid ei reklaami, siis suvalisel hetkel võivad nad öelda, et mingit bonust teil polegi.

                100000 juures on siis ca $1400 raket kuus

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by kilu6; 03.09.10, 09:53.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2183
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Kuna teises teemas
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=294

                  juba kolm inimest mu meelest on valesti aru saanud, kui palju FT poes asjad maksavad, siis teen puust ja punasest:

                  Starsis maksab 1FPP=$0.016 ($4K bonuse hind supernovale jne)
                  FullTiltis maksab 1FTP = $0,00485
                  1FPP= 3,3 FTP

                  Kuidas selle numbri sain?
                  1000 FTP on $5, aga no see üle hinnatud, 2p2 võib saada $3.5 kuuldavasti, lisaks rakeback hit 0.27*$5=$1.35, kokku seega 1000FTP=$3.5+$1.35=$4.85
                  seega 1FTP=0.00485

                  Mingid juhuslikult valitud võrdlused. Tehnikat eriti FT poes Eestisse (EU Electronics ja lisaks vastav linnuke country kohta poes üleval paremal) polegi - 9 asja ainult

                  Ipod classic 160GB/ Punktid/ USD/ EEK - kurss 12.28 (Swedbank)
                  Pokerstars/ 20600/ 329,60/ 4047,49
                  FullTilt/ 70000/ 339,50/ 4169,06

                  Sklansky -- No Limit Holdem: TaP/ Punktid/ USD/ EEK - kurss 12.28
                  Pokerstars/ 1900/ 30,40/ 373,31
                  FullTilt/ 9100/ 44,14/ 541,98

                  Fulltiltis 100000 FTP = $485 = ca 5955EEK

                  Kommenteeriga, kui arvate et vale arvutus. Vist on vale, mõtlen veel asja üle:)

                  Ei tea, kas tabelit saab korralikult ka panna siia foorumisse?
                  Ma ei viitsi starsi ega FTP kodukat checkida ja loodan, et su punktide andmed on õiged.

                  Kõige enne too IPod eestis maksab 3k ringis, esimene google vasta andis 3300. Paneme 3000.

                  Kui sa tellid tolle jubina FTP-st ja maksad viis dollarit 2000 punkti eest siis saad rakebacki vähem $175.5, mis eilse dollari kursiga (Eesti Pank ei ole veel tänaseks kurse väljastanud) teeks see hinnaks 2109 EEK'i. Võib-olla sain priskema hinna googeldades aga kui too 3000 eeki kanti hind on õige on võit 900 eeki, mida võid võtta kui rakeback võiduna.

                  Kui Starsis too jubin maksab 20600 punkti ja ühe punkti väärtus on 0.016 (see supernova $4000 boonus) siis teeb see hinnaks 20600 x 0.016 = 329.6 dollarit. Eilse päeva kursiga on see üle 4000 tonni eeke. Maksad selle IPodi ees starsis 800 peale ehk rakeback läheb sitemaks.

                  EDIT: panin võssa, viskan kohe täiwendava posti.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2184
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    EDIT: panin võssa, viskan kohe täiwendava posti.
                    mine pekki.. ma alguses lugesin su posti ja numbreid suurte silmadega ja mõtlesin, kuidas ma nii võssa võisin oma arvutustega panna.. ja siis lugesin su EDITit.. and I lol'd

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2185
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Panin eelmise postitusega natuke võssa ja loodan, et nüüd ei pane. Kirjutan pikalt välja ja tahan teada, kas arvutan õigesti:

                      1000 punni eest läheb $5 maha. Seega 70,000 punni kulutades läheb makstud rakest maha $350.

                      Kui muidu maksame $1000 reiki siis saaksime rakebackina $270 (27% RB)
                      Kui nüüd tellime asja siis maksame $1000-$350=$650 reiki ja saame rakebacki $175.5.

                      Vahe oleks $270-$175.5=$94.5. See oleks siis too hind mille eest saame kätte 3000 maksva IPodi.

                      Panin kuskil võssa?

                      EDIT: kui mu arvutus õige võiksin teha tabeli pokerstarsi/FTP store kohta

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #2186
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ok, see on selge, et rakeback hit on 0.00135 (0.27*$5 1000FTP kohta).
                        Tuleb välja mõelda, mis see FTP väärt on, see pole ju tasuta, nende eest saad ennast näiteks sisse osta mujale.

                        Näiteks 6500FTP sat to The Sunday Brawl
                        Esimene koht saab pileti $256, mis maksab 58500FTP ehk 1FTP=0,00438

                        Kokku teeb see siis 1FTP= 0,00438-0,00135=0,00303

                        Huh, selle järgi siis peaks 1000FTP=$3.03
                        ----
                        Edit: Ja vaatasin, et poes maksab The Sunday Brawl ticket 55000 FTP

                        Esimese variandi parem külg on see, et saad sealt FTP SNGlt saadud ticket -> $T -> $ (95% $T), poest ostetud piletiga pead turnat mängima
                        Last edited by kilu6; 03.09.10, 10:36.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #2187
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          FTP eest saab mingi $ ja lisaks saad rakeback hiti iga 1000FTP pealt $5*0.27.

                          Raske on ainult seda FTP maksumust välja arvutada, sest selleks tuleb aru saada, mis selle eest alternatiivina saaks parimal juhul.


                          Enam ei viitsi arvutada, ilmselt 1000FTP=$4.85 on liiga kõrge, võtke 1000FTP = $3 kuni $3.5, kui edaspidi poest ostma hakkate ja palju mööda ei pane.

                          Anyway FullTiltis annavad punktid ca 2.3% rakebackist, st et nad on suht väike osa.
                          Siiski kui vaatan oma pea 200K FTP punkti, siis midagi nende eest ikka saaks.
                          Last edited by kilu6; 03.09.10, 10:33.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #2188
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            See on muidugi minu isiklik tragöödia, aga turniiride mängimine on minu jaoks hetkel üsna välistatud (rikub cashi mindseti, liiga pikad 'sunnitud' sessid, vähe laudu ja ei suuda cashiga segada). Seega see FTP väärtus on tõesti segane mõiste. :)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #2189
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Võib-olla sain priskema hinna googeldades aga kui too 3000 eeki kanti hind on õige on võit 900 eeki, mida võid võtta kui rakeback võiduna.
                              Igasugu arvutusi tegemata pakun, et mitte üheski pokkerroomi poes sa ei saa tehnikat alla [USA] poehinna. Ok vahe võib tulla sellest, et USA hinnad + transport on väiksemad kui kohalikud hinnad vms, aga et antakse midagi tasuta bonuseks, selle jaoks ei ole need poed tehtud!

                              Siin ma ei mõtle mingeid bonuskampaaniad, ala pokerstarsis sai vist mingil kindlal päeval osta poole hinnaga logoga pusasid, ticketeid jm asju.
                              Last edited by kilu6; 03.09.10, 10:47.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2190
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                                FTP eest saab mingi $ ja lisaks saad rakeback hiti iga 1000FTP pealt $5*0.27.

                                Raske on ainult seda FTP maksumust välja arvutada, sest selleks tuleb aru saada, mis selle eest alternatiivina saaks parimal juhul.


                                Enam ei viitsi arvutada, ilmselt 1000FTP=$4.85 on liiga kõrge, võtke 1000FTP = $3 kuni $3.5, kui edaspidi poest ostma hakkate ja palju mööda ei pane.

                                Anyway FullTiltis annavad punktid ca 2.3% rakebackist, st et nad on suht väike osa.
                                Siiski kui vaatan oma pea 200K FTP punkti, siis midagi nende eest ikka saaks.
                                Ma ei saa aru, millest sa räägid

                                Saatsin sulle ka PM'i ja räägin ka siin.

                                1000 puntkit = $5 hit rakele MITTE RAKEBACKILE! Rakebacki saad ikka aga vähem! Reaalselt see tähendab, et iga 1000 kulutatud punkti kohta saad $1.35 vähem rakebacki.

                                Kui junn maksab poes 70k punne siis sinule see junn läheks maksma 70 x $1.35 = $94.5!

                                Comment

                                Working...