FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2161
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    peab siis volüümi andma

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #2162
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      peab siis volüümi andma
      Õige vastus.

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #2163
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        lol

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #2164
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
          lol

          I just LOL!

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #2165
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Sain ka regularile kohase miinimumi. :(

            Aga liiga haige värk macroTilt, free moneiez, but no can haz. :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2166
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mulle $50 kukkus.

              Maybe on see seos mängimise, kasumi, withdraw/deposiitidega? Reiki olen neile genenud ja lootsin rohkem saada.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #2167
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                100 sain, tundub, et mida vähem mängisid, seda suurem boonus.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2168
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tundub, et nii ongi ja esmapilgul võib see tunduda jube ebaõiglasene lojaalsetele mängijatele, et NENDE vaev antakse ära mängijatele, kes FTP-s haruharva käivad. Tegelikult pikemas perspektiivis on see vägagi kasumlik, ajutiselt suunatakse regularidele kuulub raha suvalistele aga kuna suvalised suckivad ja nii deponeerivad rohkem pappi siis see raha tuleb tiiru ja suurte intressidega tagasi meie, regularide taskusse.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #2169
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ei saanud midagi. pakun, et seoses sellega, et pole ever depot teinud
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2170
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      pole mitu päeva FTP'd lahtigi teinud.. <kiirelt uurima>

                      EDIT: njahh.. regulaarsele rake genereerijale kohane boonus.. ehk $50
                      Last edited by Rage; 03.09.10, 08:03.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #2171
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kuna teises teemas
                        http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=294

                        juba kolm inimest mu meelest on valesti aru saanud, kui palju FT poes asjad maksavad, siis teen puust ja punasest:

                        Starsis maksab 1FPP=$0.016 ($4K bonuse hind supernovale jne)
                        FullTiltis maksab 1FTP = $0,00485
                        1FPP= 3,3 FTP

                        Kuidas selle numbri sain?
                        1000 FTP on $5, aga no see üle hinnatud, 2p2 võib saada $3.5 kuuldavasti, lisaks rakeback hit 0.27*$5=$1.35, kokku seega 1000FTP=$3.5+$1.35=$4.85
                        seega 1FTP=0.00485

                        Mingid juhuslikult valitud võrdlused. Tehnikat eriti FT poes Eestisse (EU Electronics ja lisaks vastav linnuke country kohta poes üleval paremal) polegi - 9 asja ainult

                        Ipod classic 160GB/ Punktid/ USD/ EEK - kurss 12.28 (Swedbank)
                        Pokerstars/ 20600/ 329,60/ 4047,49
                        FullTilt/ 70000/ 339,50/ 4169,06

                        Sklansky -- No Limit Holdem: TaP/ Punktid/ USD/ EEK - kurss 12.28
                        Pokerstars/ 1900/ 30,40/ 373,31
                        FullTilt/ 9100/ 44,14/ 541,98

                        Fulltiltis 100000 FTP = $485 = ca 5955EEK

                        Kommenteeriga, kui arvate et vale arvutus. Vist on vale, ära kasuta FT jaoks, mõtlen veel asja üle (äkki on koos rakeback hitiga 1000FTP=$3.5?)

                        Ei tea, kas tabelit saab korralikult ka panna siia foorumisse?
                        Last edited by kilu6; 03.09.10, 10:37.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #2172
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mul oleks lisaküsimus.. kas 1000FTP jaoks on vaja sama palju raket maksta kui 1000FPP vms jaoks?
                          või nohh, kas see osa on ka hinna sisse arvutatud, palju sa raket pead genereerima teatud koguse punktide jaoks?

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #2173
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            mul oleks lisaküsimus.. kas 1000FTP jaoks on vaja sama palju raket maksta kui 1000FPP vms jaoks?
                            või nohh, kas see osa on ka hinna sisse arvutatud, palju sa raket pead genereerima teatud koguse punktide jaoks?
                            Fpppro annab

                            Stars/Full ring/VPP per hand

                            NL50/ 0.18
                            NL100/ 0.30
                            NL200/ 0.45

                            FullTilt (kunagi ise arvutasin, parandage)

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            Deposiitbonuse $600 jaoks on vaja 12000FTP teha.

                            Kunagi arvutasin FullRing käte kohta:

                            Limiit / FTP/hand / hands/12000FTP
                            NL50 / 0,273 / 43.9K kätt
                            NL100 / 0,421 / 28.5K kätt
                            NL200 / 0,724 / 16.5K kätt

                            Kui kellegi on teised numbrid tulnud, siis kommenteerige.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2174
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ahjaa... ma omalt poolt kommenteeriks ühe asja juurde... aasta alguses ma vaatasin nii starsi kui FTP poes iPod Nano hinda, paar kuud mängisin mõlemas keskkonnas, kusjuures starsis mängin ma ca 20-40% vähem käsi kui FTP's ja sellest hoolimata sain ma iPod Nano jaoks vajalikud punktid kokku ennem starsis.. ma tegin sellest omad järeldused tehnika hinna osas@FTP

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #2175
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ma ei ole rahul sellega et kui ma mängin rohkem sis saan väiksema boonuse , mingi macrotildile antakse 500, nagu mille eest

                                Comment

                                Working...