Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Electronics/EU kauba eest ja üleüldiselt tildi kauba eest pole pidanud kunagi makse maksma. Suurim asi on küll 24'' kuvar olnud.
Electronics/EU kauba eest ja üleüldiselt tildi kauba eest pole pidanud kunagi makse maksma. Suurim asi on küll 24'' kuvar olnud.
Comment