FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FinalCollision
    Jube Noob
    • Aug 2010
    • 126

    #2011
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas ma olen ainus kes praegu ei saa Full Tilti connectida ?

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #2012
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
      Kas ma olen ainus kes praegu ei saa Full Tilti connectida ?
      Neil on hooldus hetkel, ca 12 paiku oli teade, et võtavad tunni jooksul maha ja kuni 75minutit on maas. Ehk siis 2-3 paiku peaks uuesti üles tulema.

      Comment

      • FinalCollision
        Jube Noob
        • Aug 2010
        • 126

        #2013
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Happy hour'i ajal siis .

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #2014
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
          Happy hour'i ajal siis .
          loogiline aeg, neil ju varahommik, madalseis igal juhul

          Comment

          • bubba
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 434

            #2015
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            kui sebist teha deposit kas siis tekib sinna cashieri alla mingi uus väljavõtmis võimalus otse sebi või on selleks see sama local bank transfer. Ja kui tekib ,siis mis on min summa ,mis välja saab kanda.

            Comment

            • oksesteak
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 42

              #2016
              Re: zak_amita@yahoo.fr

              tere amita. palun saada oma pilt ja cv siia.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #2017
                Re: zak_amita@yahoo.fr

                Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
                tere amita. palun saada oma pilt ja cv siia.
                vnh

                Comment

                • Hullapple
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 364

                  #2018
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kas on FT võimalik seada endale "table limit" ehk siis mitmes lauas korraga istuda saad. Standardina on see 16 aga kas on seda võimalik väiksemaks seada. Selleks peab supportile igal juhul kirja saatma aga otsustasin siit ennem yle kysida, et kas teil on sellega mingit kogemust?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2019
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Suppordi kaudu saab ilmselt laudu v2hemaks võtta ..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2020
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                      Kas on FT võimalik seada endale "table limit" ehk siis mitmes lauas korraga istuda saad. Standardina on see 16 aga kas on seda võimalik väiksemaks seada. Selleks peab supportile igal juhul kirja saatma aga otsustasin siit ennem yle kysida, et kas teil on sellega mingit kogemust?
                      Ma ise ka mõelnud, et peaks neile mailima, et nad mu max_tables 16 peale paneks.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2021
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ma ise ka mõelnud, et peaks neile mailima, et nad mu max_tables 16 peale paneks.
                        Kysi 75 peale. Ütle, et tahad yber rake geneja olla

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #2022
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ma ise ka mõelnud, et peaks neile mailima, et nad mu max_tables 16 peale paneks.
                          mõned postid tagasi oli juttu et 16 ongi TF max laudade arv... mis sa ranka lased rohkematel we :) ???

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #2023
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            defaultina on ju 8, 16 peale saamiseks peab suppordiga suhtlema
                            Last edited by lenC; 18.08.10, 07:25. Põhjus: vähemalt vanasti pidi

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #2024
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              defaultina on ju 8, 16 peale saamiseks peab suppordiga suhtlema
                              mul muudeti millalgi automaatselt 16 peale.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2025
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                                mõned postid tagasi oli juttu et 16 ongi TF max laudade arv... mis sa ranka lased rohkematel we :) ???
                                my bad. mõtlesin, et max 12

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                mul muudeti millalgi automaatselt 16 peale.
                                mul sama

                                Comment

                                Working...