FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1996
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP's kasutan seda waitinglisti teemat.. aga kotkas1000 videost õppisin strasis hoopis regulare ja fishe täie laksuga värvidega märkima.. ja otsin mitte täis laudade hulgast laudasid kus poleks laud regisid täis, kus oleks mõni fish.. või mõned not-full stackiga mängijad... ja istun siis sinna maha..

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #1997
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      hmmm... tegelikult Starsis ma isegi märkisin regulare, FTP-s pole miskipärast seda teinud, peaks kasutusele võtma, siis näeb kohe ära, kuhu lauda pole mõtet istuda.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1998
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        hmmm... tegelikult Starsis ma isegi märkisin regulare, FTP-s pole miskipärast seda teinud, peaks kasutusele võtma, siis näeb kohe ära, kuhu lauda pole mõtet istuda.
        Kõikjal kus seda süsteemi saab kasutada, et märgistatud mängijaid lobbyst kohe näeb, peaks seda võimalikult palju kasutama.

        Mõnes kohas saab märgistada aga ainult lauas näeb märgistusi, siis ma ei näe eriti pointi märgistamisel, sest siis ju statte saab vaadata.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1999
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Mõnes kohas saab märgistada aga ainult lauas näeb märgistusi, siis ma ei näe eriti pointi märgistamisel, sest siis ju statte saab vaadata.
          nohh siis on ainuke kasu lauda istudes, et näed ära mis kohale satud ja kas/kus regid/fishid on.

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #2000
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            no ise kasutan ka ohtralt sessi ajal märgistamist värvidega et hiljem uute lauda istudes oleks pilt hetkega selge... lihtsalt kohati on nüri nyhkimine selle automaatse süsteemiga ja vahest isegi mitu lauda jutti känseldanud istumissoovi, kuna paremale tuleb üllatuseks hoopis mingi shortstäkk vms

            automaatse lauda istutamise süsteemi pluss on see et ühe klikiga saad selle otsuse teha kui on mängijad märgistatud ja ei pea aega ja tähelepanu raiskama otsingutele (aga jah ainus suur miinus et eelinfot näitab vigaselt, just seda kuhu mängijate vahele ta sind topib)... aga tundub et peab supporti piinama, kui siin pokkeriprode foorumi haid juba vastust anda ei oska :P

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #2001
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kas FTP Academy Store'st ostetud cash boonused lähevad samamoodi MGR-st maha?

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #2002
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Kas FTP Academy Store'st ostetud cash boonused lähevad samamoodi MGR-st maha?

                Jep

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #2003
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  tegin 14. hommikul esimest korda väikse cashoudi FTP-st, täna 17. ja ikka "processing", ise ütlevad, et 24-48h võtab aega... Kas esimese cashoudiga munetakse või on see neil tavaline?

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #2004
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    tegin 14. hommikul esimest korda väikse cashoudi FTP-st, täna 17. ja ikka "processing", ise ütlevad, et 24-48h võtab aega... Kas esimese cashoudiga munetakse või on see neil tavaline?
                    Ise tegin täpselt samal ajal cashouti 53$. Paar tundi protsessiti.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2005
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      IMO on nii, et mida rohkem oled seal m2nginud, rake neile genend, seda kiiremini need asjad liikuma hakkavad ka kõik ... nii suppordi vastamised, igast processimised vms ka ... Vb ma lihtsalt kujutan ette, aga tunne on kyll selline ..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2006
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        maitea.. üldjuhul on kogu see värk seal uimane.. aga kuna enivei läbi MB kannan asju, siis olen asju rahulikult võtnud ja arvestanud, et raha kontole jõudmisega läheb mingi nädalake.. muidu neljapa tegin cashouti FTP'st ja MB'sse jõudis eilseks..

                        ja nüüd ootan kuniks MB'st SEBi jõuab..
                        Last edited by Rage; 17.08.10, 10:08.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2007
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma olen p2ris tihti kandnud otse FTPst ka SEB'sse .. Ytleme kui hetkel teeks cashoudi, siis homme õhtuks on yldjuhul pangas ... Hiljemalt ylehomseks

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #2008
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            Ma olen p2ris tihti kandnud otse FTPst ka SEB'sse .. Ytleme kui hetkel teeks cashoudi, siis homme õhtuks on yldjuhul pangas ... Hiljemalt ylehomseks
                            endal olnud ka sama kiire, aga otse sampo panka.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #2009
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ega mul polegi kiire hetkel, see raha oli mõeldud PT3 upgrade jaoks, aga shot kõrgemale lükkus veidi edasi enivei. Lihtsalt tundsin huvi, kas see on standardmolutamine või anomaalia.

                              Kui rake'i genemise järgi pannakse tempot, siis saan veel kaua järjekorra lõpus olla, alles 2 kuud seal sendilaudu nühitud:)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2010
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Siis kui esimene kord kandsin netellerisse raha läks ca. kolm päeva. Edaspidi olen saanud hakkama mõne tunniga, nädalavahetuseti võtab ca. 24h-30h aega.

                                Comment

                                Working...