FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1846
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas -Siim- Vaata postitust
    Kas keegi viimasel ajal Iron Man store boonust on ostnud? Ostsin nüüd juba 2 ja pool nädalat tagasi, aga ei midagi. Supporti 2 kirja ka saadetud, nendelegi pole vastust. Eelmine kord läks peaaeg 10 päeva aega, tuleb uus rekord. Väga aeglaseks on nad jäänud ikka, nagu posti teel peaks saatma seda. :)
    Nagu selle kuu punktid tulevad (ülehomme?) nii on kohe läheb üks 600$ boonus ostmiseks. Annan teada mis juhtub...

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #1847
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
      Nagu selle kuu punktid tulevad (ülehomme?) nii on kohe läheb üks 600$ boonus ostmiseks. Annan teada mis juhtub...
      2p2 foorumist kunagi läbi käinud, et Ironman Storest bonuse ostmisel läheb 27% sellest rakebackist maha. Ticketite ostmisel nagu ei läheks.

      Ise pole Ironman Storest bonuseid ostnud, kui keegi bonust ostab, siis oleks hea tagasisidet saada, kas $600 bonuse puhul läheb rakebackist maha $600x0.27=$162 ja seega efektiivne bonus on vaid $438.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1848
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        Küsimus. On üle 6834 punkti. On kedagi kes oskab häid turnasid soovitada nende punktide eest. Võin mängida satikaid aga ei tea millised need head on. Andke nõu.
        Soovitan sul laupäeviti teha mingi 600(või oli 650) punkti sateliite 750k gdt-le. need on fulltildis kõige mõtekamad

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #1849
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
          2p2 foorumist kunagi läbi käinud, et Ironman Storest bonuse ostmisel läheb 27% sellest rakebackist maha. Ticketite ostmisel nagu ei läheks.

          Ise pole Ironman Storest bonuseid ostnud, kui keegi bonust ostab, siis oleks hea tagasisidet saada, kas $600 bonuse puhul läheb rakebackist maha $600x0.27=$162 ja seega efektiivne bonus on vaid $438.
          Iga kulutatud Ironman medali eest läheb MGR-ist maha 0,25 taala.
          600 taalane boonus maksab 3000 punkti.
          Boonuse ostmisega läheb MGR-ist maha 3000 * 0,25 = 750 taala.
          Rakebackist läheb maha seega 750 * 27% = 202,5 taala.
          Efetiivne boonus on seega 600 - 202,5 = 397,5 taala.
          Väidetakse, et turnapiletite ostmise puhul Ironman medalite eest tõepoolest mitte midagi MGR-ist maha ei lähe (see on ainuke nimetatud erand).

          Info allikas: PokerStrategy (minu affiliate).

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1850
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            ehk siis vana tõde - fulltildi ainsaks reaalseks boonuseks on otsene 27% rakeback, kõik muu maksad ikka kaudselt ise kinni.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1851
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ja cashoudid maksavad ka

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #1852
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                ehk siis vana tõde - fulltildi ainsaks reaalseks boonuseks on otsene 27% rakeback, kõik muu maksad ikka kaudselt ise kinni.
                Ei.
                Ironman võib anda ca 10% juurde isegi pärast seda, kui see 27% on bonustest maha võetud.

                200FTP on ca $25 raket rahalaudades, IronMan 25x$25=$675 raket kuus.
                Selle eest saab $100 mid-year bonust per month + veel mingi $20 per month eest medaleid peale.
                See on iseasi, et need kes ei mängi igapäev ja seda krd IronMani ei tee, siis suht nutune tõesti. PS premeerib suuri rake genereerijaid rohkem, samuti neid kes teevad 5 päevaga ära sama $625 vms. FT premeerib jälle ustavaid neegreid, kes peaaegu iga jumala päev nühivad oma punktid täis.

                FullTiltis on vaja iga päev tilgutada oma 200 punni täis ja siis on RB 40% või natuke peale selle "200FTP per day" ulatuses. Mis sellest üle jääb, on jah suht 27%.
                Last edited by kilu6; 30.07.10, 15:13.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #1853
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Vähemalt suvel ei näe mina ise küll võimalust Iron Mani sihtida. See on tõesti ilgelt tobe süsteem, võiks muidugi hinnata kuu total rake'i, mitte igapäevaselt näpuotsaga grindimist.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #1854
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Vähemalt suvel ei näe mina ise küll võimalust Iron Mani sihtida.
                    Räägib mees, kes just avastas, et on juulis ikka kogemata Iron Mani bronze levelile jõudnud :)

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #1855
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      vat :D räägid iseendaga :D ?

                      aga see MGR mõte oleks jah parem, kui igapäevane punktide tegemine.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1856
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        jah. ma kommenteerisin enda eelmist teksti, sest pärast eelmise kirjutamist avastasin, et minu Iron Man lehel on siiski mingi saavutus olnud.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #1857
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kaua võib minna SEB - > FTP.
                          Kas FTP otsene rakeback trumpab üle Starsi. Otsese rakebacki tõttu on FTP-s raudselt parem mängijate tase ka micros? Või on samalaadne starsiga?

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #1858
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                            Kaua võib minna SEB - > FTP.
                            Kas FTP otsene rakeback trumpab üle Starsi. Otsese rakebacki tõttu on FTP-s raudselt parem mängijate tase ka micros? Või on samalaadne starsiga?
                            see pangalink on kohe :)

                            Comment

                            • EestiMats
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 625

                              #1859
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Riik ei tee midagi kui kanda välja kanda otse panka?
                              Kuidas on mängjate taseme vahe nl10-25 starsiga võrreldes?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1860
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                                Kuidas on mängjate taseme vahe nl10-25 starsiga võrreldes?
                                NL10 on sama või sitem, parem küll mitte. NL25 ma pole Starsis eriti mänginud, ei oska võrrelda.

                                Comment

                                Working...