FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1741
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    kui keegi oskab välja kanda, siis palun öelge kuidas seda teha.

    tänan!
    FTRB-st tuli selline vastus:

    We will pay it later on this month to all players.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #1742
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      full tildis korralik account, esimese asjana deposit tehtud jne. tänaseks seis juba nii hea, et tahaks raha sealt välja võtta pisut aga cashier sellist võimalust mulle ei paku.
      Googlest lugesin, et tuleb kuskile supporti kiri saata vm. päris huupi ma siiski ei taha midagi saata ja lolli muljet jätta.
      niisiis kuidas käib see nn. "account validate" või mis iganes protsess mis on vaja läbida. raha tahan kanda MoneyBookers accoundile.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1743
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas con Vaata postitust
        full tildis korralik account, esimese asjana deposit tehtud jne. tänaseks seis juba nii hea, et tahaks raha sealt välja võtta pisut aga cashier sellist võimalust mulle ei paku.
        Googlest lugesin, et tuleb kuskile supporti kiri saata vm. päris huupi ma siiski ei taha midagi saata ja lolli muljet jätta.
        niisiis kuidas käib see nn. "account validate" või mis iganes protsess mis on vaja läbida. raha tahan kanda MoneyBookers accoundile.
        Saad kanda ainult sinna kust tegid esialgse depositi. Kui deposit SEB/SWED, siis ainult sinna, kuni oled MBst depositi teinud. Piisab ka sümboolsest summast.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #1744
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas con Vaata postitust
          full tildis korralik account, esimese asjana deposit tehtud jne. tänaseks seis juba nii hea, et tahaks raha sealt välja võtta pisut aga cashier sellist võimalust mulle ei paku.
          Googlest lugesin, et tuleb kuskile supporti kiri saata vm. päris huupi ma siiski ei taha midagi saata ja lolli muljet jätta.
          niisiis kuidas käib see nn. "account validate" või mis iganes protsess mis on vaja läbida. raha tahan kanda MoneyBookers accoundile.
          Kui hätta jääd, võta ühendust. Mul oli kunagi samasugune probleem.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #1745
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            kanna MB-st mingi imeväike summa Tilti, siis saad sealt tagasi ka kanda.

            Comment

            • pkmarek
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 193

              #1746
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kas ma olen ainuke kes varvab et FTP uus waitinglist on Nutsi lähedane?

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #1747
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas pkmarek Vaata postitust
                Kas ma olen ainuke kes varvab et FTP uus waitinglist on Nutsi lähedane?
                Parim update ever! Minutiga hunnik laudu lahti ja fishid jagab ka ilusti laudade vahel ära :D

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1748
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Eks ta nii ole, et nüüd lihtsalt laksid kõikidesse laudadesse waitingusse, mis üleval ja siis pärast hakkad vaatama, kuhu tasub istuda selleks ajaks, kui koha saad.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1749
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Suht hea on jah see uus waiting list süsteem.
                    saaks nüüd selle Rakebacki jama ka korda vms:)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1750
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Tra need T tähed ajavad närvi, või ma ei tea mille peale ma pidevalt kogemata vajutan ja viskab FT lingi lahti koguaeg.

                      Comment

                      • -Siim-
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 56

                        #1751
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Tra need T tähed ajavad närvi, või ma ei tea mille peale ma pidevalt kogemata vajutan ja viskab FT lingi lahti koguaeg.

                        Võta laua optionsite alt Badges, sealt saad valida, et Hide badges või Display Badges without links.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1752
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Oskab öelda keegi, mis Academy Challenged on kõige paremad/lihtsamad punktide tegemiseks FR cashigrinderile? Speculative Hands on max kordi tehtud.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1753
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            mida see academy annab yldse vms, ma pole viidsind kordagi teha

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1754
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              Oskab öelda keegi, mis Academy Challenged on kõige paremad/lihtsamad punktide tegemiseks FR cashigrinderile? Speculative Hands on max kordi tehtud.
                              Enamus suht kerged, mis FR cashi omad ja Fergusoni oma oli vist kõige kergem.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #1755
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ma just mõtlen selliseid, mis tulevad suht iseenesest grindimise käigus, neid UTG AA-ga minraise ja siukseid trikke ei viitsi teha.

                                Comment

                                Working...