Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
3,5$-1000 punkti saab müüa. 3,2-3,5$ seal vahel see hind kõigub, suht pask puntki väärtust tuleb aga noh ..
Aga kui endal midgai vaja pole, siis abiks ikka
Algselt postitas taasver
Vaata postitust
Aga kui endal midgai vaja pole, siis abiks ikka
.
Comment