FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Staier
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 166

    #91
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Potik
    Uus uuendus tuli vähemalt valutult. Ei pidanudki reinstallima.
    Pluss pakutakse nüüd $100 kui miski 30 päeva jooksul kogud 1667 FTP (ei tea, kust küll selline number).

    Läheb boonusehooramiseks siis.
    Let`s begin :)

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #92
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Määrivad mett moka peale - enne pole kunagi järelbonust olnud FTs.
      See bonus siis mingi 42% RB. Ei tea, kuidas RB affiliated seda arvestavad, kas tuleb veel 27% lisaks, või ilmselt ainult kokku kuskil 59%, nagu kunagi ammu on arvutatud (ei leia postitust, aga täpselt sama bonuse vabastamise kiirus nagu algdepo puhul, st et bonuse arvestavad MGRist maha)?


      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #93
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mhm.. krt mul seal depo boonus käimas.. aga klikkasin ka selle 100 taala boonuse accepti ka.. mis nüüd juhtub? kahte boonust korraga vist lahti mängida ei saa? depo boonus tyhistub vms?

        p.s. uus lobby rokib.. kuigi võiks saada filtrisse panna ka PL ja NL lauad korraga.. aga muidu on hea.. saan selle custom lobby ahki nahhui saata.. see ajas oma kokku jooksmisega räigelt tilti

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #94
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          misvärk FTP's HEMi HUDiga on? kui lauad lahti on ja ise alles wait listis, siis HUDi state ei tule lauda.. alles peale sea kui ise olen esimese käe teinud... seal mingi anti-datamine teema tehtud?

          Comment

          • Despire
            Räme Fish
            • Aug 2009
            • 14

            #95
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            saab küll 2 boonust korraga olla , mul mõlemad jooksevad praegu depo ja 100 $ ne

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #96
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Despire
              saab küll 2 boonust korraga olla , mul mõlemad jooksevad praegu depo ja 100 $ ne
              jep, mulle jõudis täna see $100 kontole ja depo boonust olen ka ca $100 vahepeal vabastanud. (Y)

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #97
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Rage
                jep, mulle jõudis täna see $100 kontole ja depo boonust olen ka ca $100 vahepeal vabastanud. (Y)
                Võimas!
                Järjekordne bugi FTs.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #98
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Rage
                  misvärk FTP's HEMi HUDiga on? kui lauad lahti on ja ise alles wait listis, siis HUDi state ei tule lauda.. alles peale sea kui ise olen esimese käe teinud... seal mingi anti-datamine teema tehtud?
                  Jah, Full Tildis ei saa enam datamineda.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Madis Very
                    Jah, Full Tildis ei saa enam datamineda.
                    Aga kas tableratings.com saab?

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #100
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      enam mitte vist

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #101
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Saab küll. Tulemused tunduvad vähe ebatäpsemad kui starsis tho.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #102
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ment52
                          Saab küll. Tulemused tunduvad vähe ebatäpsemad kui starsis tho.
                          Näiteks kui FT softi uuendas, on PTRis päevade kaupa andmed puudu.
                          Samas siiski pildi annab ette üsna hea.

                          Kui FT softi uuendas, oli ka Sharkscope FT osas "maas" mitu päeva.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #103
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kilu6
                            Määrivad mett moka peale - enne pole kunagi järelbonust olnud FTs.
                            See bonus siis mingi 42% RB. Ei tea, kuidas RB affiliated seda arvestavad, kas tuleb veel 27% lisaks, või ilmselt ainult kokku kuskil 59%, nagu kunagi ammu on arvutatud (ei leia postitust, aga täpselt sama bonuse vabastamise kiirus nagu algdepo puhul, st et bonuse arvestavad MGRist maha)?


                            ma ei tea, mis ajast ma seal pole nänginud ... panin ka check my bonus offer .. pakutakse 500$ päris huvitav iseensest :D aega 16ni on ... mõtlen, äkki peaks lahti grindima .. see 600 dep boonus oli suht iisi

                            Comment

                            • pronks
                              Jube Noob
                              • Jun 2009
                              • 116

                              #104
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              keegi teab mille alusel neid summasi jagati?

                              random?

                              Comment

                              • r3o
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 260

                                #105
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                eile kui hakkasin oma 100$ boonust lahti mängima sain teate, et rohkem laudu pole võimalik avada,kui üritasin üle 8 laua mängida.
                                Soovitati suppordiga kontakteeruda. Mis see tähendab? Saadan supporti maili lihtsalt, et tahan rohkem laudu mängida?

                                Comment

                                Working...