FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1456
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mida seal sellega teha kui max16 lauda :D.
    No mugavam ikkagi.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1457
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Mida seal sellega teha kui max16 lauda :D.
      You said what??

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #1458
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
        Kõik, kes kasutavad full tildis HEMi, siis nüüd on official tableninja ka olemas.
        Tegin sessi ning ülimugav.
        Official tähendab siis seda teisisõnu, et nüüdsest peab selle eest raha välja käima, ainult $59.99 :)
        Free trial 30 päeva.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #1459
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ülimalt jurr. Beta ideaalselt täitis mu vajadused. 60 dollarit sellle eest küll välja käia ei taha.

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #1460
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
            Ülimalt jurr. Beta ideaalselt täitis mu vajadused. 60 dollarit sellle eest küll välja käia ei taha.
            Mis seal beta ja official vers vahel on? Hand limit? Table limit? ajaline limit?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1461
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              tra tableninja tegi update ka jah .. kellelgi update eelset installikat on? mul pole muud vaja kui aint timebanki tagumine ja bet sizede ette loopimine .. mul endal homsest rsk l2bi :/ (lolli peaga tegin update ka)

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #1462
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                On viis ka kuidas seda trial'it resettida, et trial otsa saab siis uuesti otsast peale jooskma panna aga kuna piraatlus keelatud siis rohkem ei tahaks siin avalikult sellest rääkida.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #1463
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Panin selle tasuta betaninja installika siia: http://www.upload.ee/files/566472/TableNinjaFT.zip.html

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #1464
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                    Mis seal beta ja official vers vahel on? Hand limit? Table limit? ajaline limit?
                    Midagi ei olnud vahet. Lihtsalt üks maksab nüüd raha.

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Panin selle tasuta betaninja installika siia: http://www.upload.ee/files/566472/TableNinjaFT.zip.html
                    Seda ei saa ju tööle panna, ilma et oled officiali peale installinud. Või ma lihtsalt ei suuda?
                    Last edited by masterpuppet; 12.05.10, 12:55.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1465
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Krt, ei saa jah. Tahab muudkui updateda. Tra!

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1466
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1467
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?
                          Proovin seda trialit ja kui on väärt kraam, siis tahaks, aga ilmselt proovin a la pool trialiaega. :D
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #1468
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Infoks kes FTPs rushi mängivad, siis ärge HEMi 1.10.10 endale peale laske - Hud hakkab segast panema. 1.10.04 on suht stabiilne. 1.10.06 pole proovinud.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1469
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              keegi mingit strateegiat ei oska välja tuua Rushi beatimiseks? ma igakord kui seda olen mänginud, olen ainult raha sisse matnud...

                              QQ+ kaartidel kui üldse mingit actionit saad, siis on alati set vastas.. ja oma setidele valuet ei saa.. ühesõnaga ma ei beadi seda mängu..

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #1470
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Variatsioon on rushis suur kuna leidub rahvast seinast seina. Tight is right ja soovitavalt olla ka postflop nit. Ei maksa lasta häirida sellest paarist üksikust tüübist, kes OOP masti tõmbavad ja siis riveril kogu oma stacki sisse suruvad kui nad ei hittinud. Enamus on siiski nitid. Lisaks on on RUSHi selge eripära see, et folditakse 3 betile väga vähe (50%) ja 3-betitakse ropult palju blindidelt.

                                Comment

                                Working...