Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
aa said tasuta edasi? ja see tuleb randomi järgi? või et viimased/esimesed saavad edasi?
muidu trios mängisin ka selliseid..aga seal siis kahandati alati mängijatearv kaheastme peale ära
Algselt postitas -andres-
Vaata postitust
muidu trios mängisin ka selliseid..aga seal siis kahandati alati mängijatearv kaheastme peale ära
Comment