FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1261
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    3,5% 6000st on 210$, mida ma märkamata jätan? Rakebacki saaksid seega 57$ vähem järgmise perioodi eest. Teisele küsimusele on vastus jah.
    Kilu6 viitas sellele, et rakebackist võetakse see summa maha, mitte MGR-st (nagu tavaliselt võetakse).
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1262
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Kilu6 viitas sellele, et rakebackist võetakse see summa maha, mitte MGR-st (nagu tavaliselt võetakse).
      tegelt ka? kui MGRist võetaks.. siis oleks veel talutav.. aga kui rakebackist.. siis on ikka puhtaputsis..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1263
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        eriti haige veel depomisel? saan aru et cashoutide puhu l:D

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #1264
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kuidas FT's see reguleeritud on, kui keegi buddy transferi teeb ja ma seda cashoutida tahan?
          Starsis vist oli nii, et pidi iga 100$ jaoks 15 VPP'd koguma, aga Tildis?
          On kellelgi reaalselt kogemust sellega?

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #1265
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            tegelt ka? kui MGRist võetaks.. siis oleks veel talutav.. aga kui rakebackist.. siis on ikka puhtaputsis..
            Vot ei tea kindlalt, kas päriselt ka võetakse rakebackist mitte MGR-st. Aga tahaks kindlalt teada.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #1266
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
              3,5% 6000st on 210$, mida ma märkamata jätan? Rakebacki saaksid seega 57$ vähem järgmise perioodi eest. Teisele küsimusele on vastus jah.
              Kogu see $210 läheb mu meelest rakebackist maha, mitte MGRist.
              2p2 search "MGR hit", seal kogu aeg suur halamine käib.

              Keegi katsejäneseks ei taha hakata, et mõnda aega FT ei mängi ja muudkui kannab edasi tagasi $1000 ja raporteerib MGR hit% - MB, Neteller, pangaülekanne.

              Leitsil peaks näitama miinust? Palju oli alguses?

              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...41&postcount=2
              Last edited by kilu6; 06.04.10, 16:42.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1267
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mina ei eta, mul -3 mingi 5 p2eva juba ei v2hene ega suurene, saadsin raketherake ka kirja, et täpselt teada saada millelt feed jms l2hevad ... hemi andmetel 750+ daala rake tampind neile juba

                kuda lood buddy transferitega? nende pealt tahavad ka feesid?

                Comment

                • arvamusliideripoeg
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 45

                  #1268
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  3-10% nagu wtf. Keegi pole sellisest feest teavitanud ja kuulen esimest korda, kuigi aastaid mänginud.


                  Millest see summa üldse maha võetakse?
                  Kas 1000 väljakandes 30-100$ rakebackist või midagi muud?





                  Igatahes uurin edasi ja kui midagi selgub annan teada.
                  Last edited by arvamusliideripoeg; 06.04.10, 17:17.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1269
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kood:
                    Hello,
                    
                    Thank you for your email and patience. 
                    
                    Full Tilt deduct for a number of things from a player's rake before they
                    calculate rakeback.
                    
                    Bonus
                    Deposit transaction fees (you should not withdraw and re-deposit
                    unnecessarily)
                    Some withdrawal fees
                    Items bought in the FT store (at $0.005 per point from your rake - or
                    $0.00135 from your rakeback 27%)
                    Any tournaments you enter where there is a guaranteed prize and there is a
                    shortfall in players.
                    
                    [b]As far as we are aware there are no fees for player-to-player transfers. [/b]
                    
                    Just to be clear the RakeTheRake freeroll at Full Tilt does not count
                    against any rake!
                    
                    The stats delay was caused by the Easter break (as explained on the website)
                    and your stats have now updated for April. 
                    
                    I hope that helps? Please feel free to contact me if you have any further
                    questions.
                    
                    Kind regards 
                      
                    Accounts 
                    Email: Accounts@raketherake.com
                    Uurisin oma raketherake infot ... näitab et olen maksnud 725 daala rake ja rakebacki saada 195 daala .. naiss .. hetkel ei saagi aru et see 200 daala depomisel oleks kaduma l2inud ? minig märtsi osa l2ks tho ykls p2ev migni 1xx rake eest

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #1270
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      oot-

                      Any tournaments you enter where there is a guaranteed prize and there is a
                      shortfall in players.
                      Kas FTRB tournade ülemaksu maksame siis ise kogu aeg kinni???

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #1271
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Seal ikkagist 2000$ ADDED !
                        Loogika vähemalt ütleb, et siis ei võeta.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1272
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                          oot-



                          Kas FTRB tournade ülemaksu maksame siis ise kogu aeg kinni???
                          tundub nii :)

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #1273
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                            Seal ikkagist 2000$ ADDED !
                            Loogika vähemalt ütleb, et siis ei võeta.
                            Mu meelest ka neid added turnasid ei võeta maha.
                            Küll aga läheb maha igakuulise Ironman Freerolli overlay.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1274
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Üsna haige, et selliseid asju kusagil kirjas pole nende kodukal. USA kohtud ju ka vastava kuulsusega, ei tea kas nad hagi ei pelga?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1275
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Neid ei ole nii lihtne USAsse kohtusse anda kui üldse võimalik nad ka ju mingis urkas riigis vms kohas ja neil need seadused seal .. seega ytlevad sulle fck off ära vingu ja grindi edasi

                                Comment

                                Working...