Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Tänan, et hoiatasite. Kuigi loodetavasti raha sissekandmisega enam ei tegele ja cashoutin harva ma arvan. Aga nõme süsteem igate pidi.
Tänan, et hoiatasite. Kuigi loodetavasti raha sissekandmisega enam ei tegele ja cashoutin harva ma arvan. Aga nõme süsteem igate pidi.
Comment