FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1126
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Milles probleem, ei biidi?
    Naised saunas rääkisid, selepärast küsingi siit, et miks on rigged?
    Kui seal ise rohkem mängisin siis fullring micro stakes biitisin aga HUSNG oli küll raskusi jup.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1127
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Naised saunas rääkisid, selepärast küsingi siit, et miks on rigged?
      Kui seal ise rohkem mängisin siis fullring micro stakes biitisin aga HUSNG oli küll raskusi jup.
      Küll saad hakkama, õpid ja crushid.

      Comment

      • JarmoH
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 73

        #1128
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kas kellelgi sellist jama on, et mängimise ajal ühendus kaob ära korraks, mingi 4-5 sekundit. Kui tagasi tuleb, sis näitab, et ma olin disconnected, ja kohe reconnected uuesti. Samas muu internet kõik toimib (msn ja interneti leheküljed). Kas viga võib olla minu arvutis või wifi ruuteris või hoopis millegis muus? Äkki keegi oskab aidata? Ise üsna arvutikauge inimene.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1129
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          oli sarnane probleem starsiga .. ja muud asjad töötasid, tuli v2lja et probleem oli minus ja siis ruuteris .. mingid paketid vms asjad kadusid ära-.

          Comment

          • JarmoH
            Julm Donk
            • Jun 2009
            • 73

            #1130
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            eile sattusin ühe eestlasega ühte lauda, ta ütles, et tal ka teeb nii vahel.

            samas väga võimalik, et mul endal mingi jama, sest ostsin läpaka ja wifi ruuteri ning äkki seal mingi kala sees.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #1131
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              viga on jah ruuteris...endal igapäevane see asi!
              a noh mul siin ruuter pekkis ka kuna katkestus on hetkeline siis msnid ja muud asjad ei jõua reageerida. mõnikord on olnud ka pikemaid disconnectimisi.

              mul on hoopis mingi muud moodi jama....regad end HUSNGs ära ja jääd ootama vastast, kui nüüd lobby kinni paned siis ei hüppa mäng igakord iseenesest enam ette. tänagi oli nii et ootasin ja vaatasin FTs ringi ja siis tuli meelde et regasin...siis kiirelt request->show registred turnaments ja siis mäng lahti....ja vend oli mu juba 1200 peale varastanud...

              Comment

              • Tregeq
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 157

                #1132
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Minul oli ka see tihe jama. Näpisin ruuteri seadistusi. Tundub, et läks oluliselt paremaks kui muutsin "Beacon Interval'i" palju väiksemaks (30msec).

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1133
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  miks sa mängid pokkerit üle wifi? juhtmega way paremi mo, ei tule mingeid ime katkestusi

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #1134
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    miks sa mängid pokkerit üle wifi? juhtmega way paremi mo, ei tule mingeid ime katkestusi
                    wifiga ei tohiks tulla samuti katkestusi kui just mingeid tugevaid segajaid läheduses ei ole. segajate vastu aitab sageli wifi ruuteril kanali (chanel) vahetus.

                    Comment

                    • Tregeq
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 157

                      #1135
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      miks sa mängid pokkerit üle wifi? juhtmega way paremi mo, ei tule mingeid ime katkestusi
                      Ma ei saa juhtmega netti kasutada :S See fail kust saab ip'si ja asju muuta kustus ära ja mul koolis itimehed ei saanud ka jagu. (vajutasin disable ja lihtsalt lampi seda ei olnud enam)

                      Õnneks mul on netipulk kah, et suht tihti mängin sellega.

                      Wifi kanaleid olen ma väga palju muutnud ei ole väga abi.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1136
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Keegi oskab öelda, miks pokernews lampi raha kontodele saatis?

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #1137
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda, miks pokernews lampi raha kontodele saatis?
                          Full Tilt rakeback :)

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #1138
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ma vaatasin jah juba oma rakebacki kontot ..kummaline, kannavad ise mingi X summa mulle kontole ja siis mingi osa jätsid ka veel rakebacki kontole..nagu mis värk sellega on?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1139
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kandsid eelmise kuu eest ja mis jäi on jooksva kuu oma.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1140
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                seda ma imestasin ka täna.. et reedel raketherake kandis mulle rakebacki.. ja täna jälle.. et mis toimub.. kahjuks pole raketherake lehel leidnud mingit kannete historyt koos seletusega..

                                Comment

                                Working...