Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
See on üks müstiline asi.
Eelmisel suvel sai ka sarnast asja meilitsi küsitud supportilt, et kui teil on promo plaanis, siis palun pange see promo korralikult üles õigete kuupäevadega.
Siis mulle vastati ja viidati ikka vanadele promodele ja midagi ei juhtunud.
Tundub, nagu nad hoiaks kogu aeg tagaukse lahti, lubavad, aga kuupäevad hoiavad eelmise aasta omad.
Ma siiski pakun, et vähemalt 90%, et mid-year bonus siiski tuleb, sest muidu tuleb väga negatiivne pokeerikommuuni surve FTle.
Algselt postitas vass
Vaata postitust
Eelmisel suvel sai ka sarnast asja meilitsi küsitud supportilt, et kui teil on promo plaanis, siis palun pange see promo korralikult üles õigete kuupäevadega.
Siis mulle vastati ja viidati ikka vanadele promodele ja midagi ei juhtunud.
Tundub, nagu nad hoiaks kogu aeg tagaukse lahti, lubavad, aga kuupäevad hoiavad eelmise aasta omad.
Ma siiski pakun, et vähemalt 90%, et mid-year bonus siiski tuleb, sest muidu tuleb väga negatiivne pokeerikommuuni surve FTle.
Comment