FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #1066
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas vass Vaata postitust
    küsiks vanematelt ja targematelt olijatelt et kas on loota mid year bonust jälle iron mani erinevate tasemete saavutamise eest v ei ole mõtet vaeva näha:)
    See on üks müstiline asi.
    Eelmisel suvel sai ka sarnast asja meilitsi küsitud supportilt, et kui teil on promo plaanis, siis palun pange see promo korralikult üles õigete kuupäevadega.

    Siis mulle vastati ja viidati ikka vanadele promodele ja midagi ei juhtunud.

    Tundub, nagu nad hoiaks kogu aeg tagaukse lahti, lubavad, aga kuupäevad hoiavad eelmise aasta omad.

    Ma siiski pakun, et vähemalt 90%, et mid-year bonus siiski tuleb, sest muidu tuleb väga negatiivne pokeerikommuuni surve FTle.

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #1067
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mis boonus see selline on üldse?
      Ja mille eest täpsemalt antakse?

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1068
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas olavike Vaata postitust
        Mis boonus see selline on üldse?
        Ja mille eest täpsemalt antakse?
        Sama, nagu year end bonus. Iga kuu eest, mil oled end vm bronze levelile grindinud saad teatud $. Max on 600$ ehk 6kuud iron levelit

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #1069
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Selline boonus siis.
          Ise mängin esimest kuud tõsisemalt Full Tildis ja paistab et see Iron Man tase on täiesti kergelt teostatav. Iga päev see 2-3 tundi ikka leiab, et need 200 vajalikku punkti täis teha.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #1070
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Sama, nagu year end bonus. Iga kuu eest, mil oled end vm bronze levelile grindinud saad teatud $. Max on 600$ ehk 6kuud iron levelit
            Max on tegelt 790 kulli, kuna 2-3 kuu Ironit annab 120 medalit ja 4-6 kuu 150.:)

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #1071
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              Max on tegelt 790 kulli, kuna 2-3 kuu Ironit annab 120 medalit ja 4-6 kuu 150.:)
              Kuigi mid-year ja medalid on sama asja kaks külge, siiski omavahel eraldiseisvad.

              Kui ironmani freerolli ei mängi, siis antakse kah 100 medalit jne.

              Iron Man poes 3000 medalit on $600, seega 5 medalit = $1
              Korraga saab siis ca 100+100 medalit ehk $40. Kui mitu kuud järjest, siis jah natuke tõuseb see.

              Kokkuvõttes võib öelda, et kui mängida optimaalselt, st Ironmani iga kuu, st 25 päeva kuus * ca $29 reiki /päevas = ca $750 reiki / kuus, siis saab kenasti ca 40% rakebacki.

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #1072
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mis teema nende medalitega on üldse?
                Kui ma ühel kuul saan näiteks Iron Mani täis, saan mingi x kogus medaleid, aga järgmine kuu ei mängi, kas siis jäävad need medalid alles?

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #1073
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas olavike Vaata postitust
                  Mis teema nende medalitega on üldse?
                  Kui ma ühel kuul saan näiteks Iron Mani täis, saan mingi x kogus medaleid, aga järgmine kuu ei mängi, kas siis jäävad need medalid alles?
                  Jah, siiamaani pole keegi puutunud neid.

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #1074
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ja veel üks küsimus: kumb tasuks valida, kas Iron Man freeroll või siis need medalid?
                    On keegi osalenud näiteks sellel Iron Man 30K freerollil? Palju seal rahvast võiks olla?

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #1075
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ma kunagi kalkuleerisin ära. Enamvähem võrdne tuli see medalite ja freerollist saadav tulu. Medalite kasuks otsustasin seetõttu, et ei pea öösel ekstra selle pärast mängima hakkama + olen vilets turniirimängija.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1076
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kas Ft-s leidub selline asi cash games, et lülitab automaatselt time banki peale ? PS-is pidavat olema :P

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1077
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Kas Ft-s leidub selline asi cash games, et lülitab automaatselt time banki peale ? PS-is pidavat olema :P
                          tableninja on ka FTP jaoks olemas.. kusjuures betaversioonina ja tasuta

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #1078
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            tableninja on ka FTP jaoks olemas.. kusjuures betaversioonina ja tasuta
                            oot oot seda automaatset time bankile lükkamist saab ainult table ninjaga ?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1079
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              oot oot seda automaatset time bankile lükkamist saab ainult table ninjaga ?
                              imo jah

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #1080
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                tableninja on ka FTP jaoks olemas.. kusjuures betaversioonina ja tasuta
                                Foorumi lugemisest on vahel isegi kasu.

                                Comment

                                Working...