FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #991
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Suured tänud, ilma selle teemata oleks see kindlasti märkamata jäänud.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #992
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Hi Full Tilt Player,

      You are now eligible to receive rakeback on all of your future play at Full Tilt Poker.

      To accept this offer you need to create an account with RakeBackPros using your existing Full Tilt Poker player details.

      Go to www.rakebackpros.com/signup/ and create your account.

      Once you have created an account at our site you will receive an automatic notification confirming your account details. Please do not respond to this. We will contact you within a few days to confirm that rakeback has successfully been activated for your account.

      Sign up today!

      Important! If you have already created an account prior to receiving this message, then please let us know by contacting us at support@rakebackpros.com.

      Please include your Full Tilt Poker player ID in the message and we will make sure that your account is set up correctly.



      Sincerely,

      The RakeBackPros Team

      No virus found in this incoming message.
      Checked by AVG - www.avg.com
      Version: 9.0.733 / Virus Database: 271.1.1/2693 - Release Date: 02/21/10 21:34:00

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #993
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Õnnitlused! Nad ise pakkusid või piinasid veel neid veidi?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #994
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ei ole rohkem kirju saatnud peale viimast jama.

          Comment

          • sinisebra
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 54

            #995
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Hi Full Tilt Player,

            You are now eligible to receive rakeback on all of your future play at Full Tilt Poker.


            Affiliate kelle kaudu kunagi Full Tilti ilma rakebackita accoundi tegid läks pankrotti?

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #996
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
              Affiliate kelle kaudu kunagi Full Tilti ilma rakebackita accoundi tegid läks pankrotti?
              LOL!!!

              Aga huvitav, kas affiliate saab üldse pankrotti minna. Otseseid kulusid neil ju ei ole, freeroliid parimal juhul, aga need saab ära lõpetada. Pigem ikka raguevad, kui viimane mängija lõpetab nende all mängimise.
              Päris tulus ettevõtmine, peaks tõdema.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #997
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
                Affiliate kelle kaudu kunagi Full Tilti ilma rakebackita accoundi tegid läks pankrotti?
                Ei olnudki affiliatet.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #998
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  LOL!!!

                  Aga huvitav, kas affiliate saab üldse pankrotti minna. Otseseid kulusid neil ju ei ole, freeroliid parimal juhul, aga need saab ära lõpetada. Pigem ikka raguevad, kui viimane mängija lõpetab nende all mängimise.
                  Päris tulus ettevõtmine, peaks tõdema.
                  Saab küll pankrotti minna. Näiteks, kui pokkerituba ei maksa sulle välja teenitud affiliate tasusid ära aga sina oled mängijatele juba rahad edastanud. Selline asi juhtus meil näiteks PokerDomes (888 võrgustiku üks tuba) ja seetõttu lõpetasime nendega suhted ära. Õnneks 888võrgustik tuli meile vastu ning kõik vanad PokerDome mängijad saavad uuesti liituda 888poker toaga (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...-888-migration).

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #999
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Saatsin ka arupärimise FT et ikka rakebacki saada. Ähvardasin et muidu nende tuppa mängima ei tule :D Tegelt soov oleks pelada seal küll aga ilma RB-ta mitte.


                    Edit

                    Plät nahhui. Saatsid meile vastu ja tundub et ma olen juba mingi affilliga liitund. Trademaa. Nah oli vaja freerollhunter olla.
                    Last edited by Oliverk; 22.02.10, 23:38.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1000
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Saatsin ka arupärimise FT et ikka rakebacki saada. Ähvardasin et muidu nende tuppa mängima ei tule :D Tegelt soov oleks pelada seal küll aga ilma RB-ta mitte.


                      Edit

                      Plät nahhui. Saatsid meile vastu ja tundub et ma olen juba mingi affilliga liitund. Trademaa. Nah oli vaja freerollhunter olla.
                      Uuri, mis affiliatega liitunud oled. Äkki on juba rakeback konto olemas.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #1001
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Uuri, mis affiliatega liitunud oled. Äkki on juba rakeback konto olemas.
                        Juba saatsin meili vasu jah. Aga eelmise kirjas oli et see aff ei paku rakebacki. Jumal teab mis urgas see võib olla. Btw kas minu viga või foorum lasebki iga sõna alla punase joone mul? Nagu spellcheck oleks peal.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1002
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kindlalt sinu viga.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1003
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            FT ei avalda mulle mu affiliatet seoses mingi privacy teemaga. Mingu sitale rsk. Proovin homme uue tüübiga ka mingit teemat ajada.Aga tundub et lootust pole.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1004
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas sa oled rahalaudu või turniire FT-s üldse mänginud või ainult freerolle tagunud? Kui mitte, siis tee lihtsalt uus konto ja pole mingit probleemi.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1005
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Kas sa oled rahalaudu või turniire FT-s üldse mänginud või ainult freerolle tagunud? Kui mitte, siis tee lihtsalt uus konto ja pole mingit probleemi.
                                Depo kunagi tehtud. Selles konks ongi.

                                Comment

                                Working...