FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #916
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
    ette tänades...

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #917
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      loe palun. kõik, mis sa küsisid on 4x eelnevalt siin samas teemas kirja pandud

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #918
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        teema on pikk ka, aga mis sis ikka..

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #919
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          hint: kirjuta otsinguse rackeback ja võta esimene vaste

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #920
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Karelkorm
            heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
            ette tänades...

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #921
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ok2aa
              ei, aga sellejaoks saad kasutada ntks outlooki vms
              kõigil ei ole outlooki.. aga google gmaili kalender on peaaegu sama hea + saab moblaga ka syncima panna...

              kuulge.. kuidas teistele tundub.. kas peale Rush Pokeri tulemist on kõik fishid sinna läinud ja regulaarsetesse laudadesse ainult regid jäänud?

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #922
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Rage
                kuulge.. kuidas teistele tundub.. kas peale Rush Pokeri tulemist on kõik fishid sinna läinud ja regulaarsetesse laudadesse ainult regid jäänud?
                Neid jagub igalepoole õnneks. :)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #923
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Rage
                  kuulge.. kuidas teistele tundub.. kas peale Rush Pokeri tulemist on kõik fishid sinna läinud ja regulaarsetesse laudadesse ainult regid jäänud?
                  Minu arust on lauad isegi paremaks läinud. :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #924
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Pahvak
                    Minu arust on lauad isegi paremaks läinud. :)
                    sama siin tegelt.. kõik rakebackprod on rushi läinud, sest sela on ikka kätearv meeletu... viimasel ajal olen suht tihti sattunud laudadesse mängima kus on 2-3 rohelise notega märgitud playerit.. varem seda nii tihti ei juhtunud:-D

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #925
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Samas trafficut vist on päevasel ajal vähem, aga kvaliteetsem. Keegi 35bb rege pole märganud? Vahel tundub, et mõni vist üritab midagi.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Kaitz20
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 289

                        #926
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kuna eile päeval rushis oli suht nitid koos, siis mõtlesin ka, et lähen vaatan mis tavalistes laudades toimub.
                        Kohutav 3-bet/4-bet sõda läks lahti, lisaks pidin callima JJ 799AQ riveri shove, sest arvasin, et vastane oli draw peal Ja lõpuks sain ikka AA vs 99 käest pähe ja otsustasin minna plod harjutama :D
                        Et ei ütleks nl 100 oleks kergemaks läinud.

                        Comment

                        • tobi
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 149

                          #927
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas Full Tiltis rakebacki ei saa sellel ajal kui käib first deposit boonuse vabastamine?

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #928
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas tobi
                            Kas Full Tiltis rakebacki ei saa sellel ajal kui käib first deposit boonuse vabastamine?
                            Saab rakebacki ka!

                            Comment

                            • tobi
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 149

                              #929
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ahsoo... hmm. Mul on rakeback pandud läbi pokkeriprode ja seal lehel näitab Gross rake 42$ Deductions 39$ Net Rake 3$ Pokkeriprod RB 0.8$
                              Mis need tähendavad keegi lahke võiks rumalale ära selgitada?
                              .p

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #930
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                boonus lähem maha sinu makstud rakest.. nt kui teenisid $40 boonust ja samal ajal tegid raket $100.. siis rakebacki saad ainult $60 eest...

                                Comment

                                Working...