Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
ette tänades...
heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
ette tänades...
Comment