Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
keegi teab ,mis selle FT softiga lahti on . nädal tagasi oli sama asi -.- kui hakkan sisselogima, siis puuduvad igasugused kirjad softis ..kui login lõplikult sisse siis sama asi ..soft ise töötab , aga kusagil ei ole kirju !!!. pm soft uninstall-install ainult aitab. kellegil teadmisi selle jama kohta?
keegi teab ,mis selle FT softiga lahti on . nädal tagasi oli sama asi -.- kui hakkan sisselogima, siis puuduvad igasugused kirjad softis ..kui login lõplikult sisse siis sama asi ..soft ise töötab , aga kusagil ei ole kirju !!!. pm soft uninstall-install ainult aitab. kellegil teadmisi selle jama kohta?
Comment