FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hansoleero
    Räme Fish
    • Jan 2010
    • 9

    #676
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Maheaatom
    Sina ei pea teadma, et selline seadus olemaski on. Kuniks mängida ja arveldada saab, laske aga julgelt edasi. Lisaks on ülimalt ebareaalne, et Full Tildi kaliibriga pokkerituba hakkaks ka kõige mustema stsenaariumi korral Eesti mängijate rahasid konfiskeerima.
    Kõlaks üsna loogiliselt ka minu jaoks. Kõige hullem ilmselt mis juhtuda saab on
    see, et FullTilt teatab, et vot sorry guys aga nüüd on teil ala 1 kuu, et oma papp välja kanda.

    Aga kuna mingeid hoiatus messe pole tulnud siis eks 4 kuu jooksul ole näha kuidas toimuma hakkab.

    Teoreetiliselt võiks olla ka võimalik mingi välismaa VPN'i külge ennast pookida (mida mina muidugi
    ei teeks sest see oleks illegaalne), lisada MB acc ja sealt kuhu raha edasi liigub on juba igaühe enda asi.


    Comment

    • jott
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 183

      #677
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas flipmachine
      Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?
      27% ikka kõigile, kui rohkem mängid võid lisa teenida igasuguste boonustega

      Comment

      • Mardoon
        Julm Donk
        • Dec 2008
        • 83

        #678
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Eee.. Kuidas seda max laudade arvu tõsta saaks? mul hetkel 8 lauda max, kui proovin rohkematesse maha istuda, ütleb et kontakteeru suppordiga. saatsin kirja ja tuli sama loll vastus, et kahjuks ei saa mu palvet hetkel täita, kontakteeruga 60 päeva pärast... any ideas ?

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #679
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas flipmachine
          Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?
          Ametlik rakeback on sama. Siiski osad rakebacki pakkujad pakuvad mingeid freerolle, added turnasid ja rakeracesid, refer-a-friend jne.

          Tavalisele mängijale 27% + ca 3% FTP punktidest, seega ca 30%.
          Kui teed Ironmani ära (kuu jooksul 25 päeval * 200FTP punkti, st min $750 raket kuus distsiplineeritult), samuti mid-year ja year-end bonused, siis tuleb veidi üle 40% rb. Medalid annavad kah veel juurde.
          Kui algdeposiit $600 bonust grindid, siis tuli vist midagi 57% vms.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #680
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #681
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas flipmachine
              jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .
              Ainult esimene loeb mu meelest.

              Comment

              • jott
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 183

                #682
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas flipmachine
                jätkan küsimustega :P Millisel hetkel see dopo boonus käima läheb? Ma kannaks otse pangast,aga 3k max.. et kui ma teen 3x 3k sissekande, kas siis kehtib ikka 600 $ lahtimängimine? Ei tahaks,et kehtima jääb mu esimene 3k sissekanne ja nühin mingi 280$ boonust .
                Esimene loeb ainult jah paraku. Soovitaks pangast pin-kalkulaatori järel käia

                Algselt postitas Mardoon
                Eee.. Kuidas seda max laudade arvu tõsta saaks? mul hetkel 8 lauda max, kui proovin rohkematesse maha istuda, ütleb et kontakteeru suppordiga. saatsin kirja ja tuli sama loll vastus, et kahjuks ei saa mu palvet hetkel täita, kontakteeruga 60 päeva pärast... any ideas ?
                Mina saatsin samuti supporti ja pandi 16 lauda max vist. Äkki oled uus kasutaja ja ei taheta seepärast tõsta? Imelik, kontakteeru uuesti parem.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #683
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Täna siis esimene veerand miljoni turniir, osalejaid ropult.

                  Comment

                  • Despire
                    Räme Fish
                    • Aug 2009
                    • 14

                    #684
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kui osalejaid alla 35k oleks siis oleks veel rahuldav, aga $ ei raatsinud raisata, ostsin punktidega sisse.
                    Loodan et järgmistel vähem osalejaid

                    Comment

                    • vinney
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 473

                      #685
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      tildist saab SEBiga withdrawalida ka?

                      Comment

                      • -Siim-
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 56

                        #686
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas vinney
                        tildist saab SEBiga withdrawalida ka?
                        Jah, aega on minul läinud 3-4 päeva.

                        Comment

                        • vinney
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 473

                          #687
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          depo on insta?

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #688
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            vinney sa kolid hetkel full tilti ? kelle kaudu rakebacki võtma hakkad?

                            Comment

                            • vinney
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 473

                              #689
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas flipmachine
                              vinney sa kolid hetkel full tilti ? kelle kaudu rakebacki võtma hakkad?
                              kolin jah, proovin 600usd boonuse läbi mängida, rb võtan tolle saidi kaudu, mis siin paarkümmend posti ennist sai mainitud http://www.fulltiltrakeback.com/ee/

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #690
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mõned kogenenumad võikisd asja kinnitada, kasutasin seda rakeback calculatorit ja see andis sellise tulemuse.
                                on loogish ?

                                NL25 6max 1500 kätt päevas


                                We Will Pay You:
                                Daily:$24.3
                                Weekly:$170.09
                                Monthly:$741.15
                                Yearly:$8893.8

                                Comment

                                Working...