Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kõlaks üsna loogiliselt ka minu jaoks. Kõige hullem ilmselt mis juhtuda saab on
see, et FullTilt teatab, et vot sorry guys aga nüüd on teil ala 1 kuu, et oma papp välja kanda.
Aga kuna mingeid hoiatus messe pole tulnud siis eks 4 kuu jooksul ole näha kuidas toimuma hakkab.
Teoreetiliselt võiks olla ka võimalik mingi välismaa VPN'i külge ennast pookida (mida mina muidugi
ei teeks sest see oleks illegaalne), lisada MB acc ja sealt kuhu raha edasi liigub on juba igaühe enda asi.
Algselt postitas Maheaatom
see, et FullTilt teatab, et vot sorry guys aga nüüd on teil ala 1 kuu, et oma papp välja kanda.
Aga kuna mingeid hoiatus messe pole tulnud siis eks 4 kuu jooksul ole näha kuidas toimuma hakkab.
Teoreetiliselt võiks olla ka võimalik mingi välismaa VPN'i külge ennast pookida (mida mina muidugi
ei teeks sest see oleks illegaalne), lisada MB acc ja sealt kuhu raha edasi liigub on juba igaühe enda asi.
Comment