FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #571
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    See pokerkunn ei tundu just kõige parem reg olevat.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #572
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Küsisin, kas EU jaoks on 24" Samsung jäädavalt kadunud. Vastus:
      Hello,

      Thank you for your email. The only electronic items that can be shipped to the EU are in the EU Section. We are looking into replacing the monitors that were previously removed. At this time we do not have a specific model or date of when they will be available.

      Please check our store periodically.

      Thank you
      Carlos
      FTP Store

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #573
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        on keegi kursis kas bi-weekly turna on ikka õigel ajal sellel nädalal?

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #574
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas rrrr
          Küsisin, kas EU jaoks on 24" Samsung jäädavalt kadunud. Vastus:
          Hello,

          Thank you for your email. The only electronic items that can be shipped to the EU are in the EU Section. We are looking into replacing the monitors that were previously removed. At this time we do not have a specific model or date of when they will be available.

          Please check our store periodically.

          Thank you
          Carlos
          FTP Store
          Selle tellimise eest võeti 425$ rake maha. Selle kuvari hind ise on mingi ~3000EEK, kui ma õigesti mäletan.

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #575
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            wtf mismoodi nii palju rake maha võeti?

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #576
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Marek K.
              wtf mismoodi nii palju rake maha võeti?
              Pm lähed miinustesse, pead selle osa rake tagasi maksma. Pärast selle maksmist saab uuesti RB.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #577
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Marek K.
                wtf mismoodi nii palju rake maha võeti?
                rake=/=RB

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #578
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  + ei pea ise minema poodi valima ja muu huinjaa mis sinna juurde käib

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #579
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Supsti
                    Pm lähed miinustesse, pead selle osa rake tagasi maksma. Pärast selle maksmist saab uuesti RB.
                    aa ok biitisin asja valesti, $425 rake ehk siis 27% sellest maha, see tundub loogiline.

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #580
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Marek K.
                      aa ok biitisin asja valesti, $425 rake ehk siis 27% sellest maha, see tundub loogiline.
                      RB-d kaotab 114,75$, aga sellegi poolest on see suht haige. Ei kujuta ette, kui paljust rakebackist ilma jääd, kui seal kallemaid asju ostma hakata.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #581
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        No sellegipoolest saab ju asju odavamalt. Kui ei taha rb-st osa ära anda, siis on alati variant 2p2-s punktid maha müüa.

                        Comment

                        • altzie
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 169

                          #582
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas lenC
                          No sellegipoolest saab ju asju odavamalt. Kui ei taha rb-st osa ära anda, siis on alati variant 2p2-s punktid maha müüa.
                          Mis hinnaga muidu neid punkte müüakse?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #583
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas altzie
                            Mis hinnaga muidu neid punkte müüakse?
                            $3.5/1000

                            Comment

                            • Booyaka
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 249

                              #584
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ei hakanud kogu teemat läbi kandma, aga kas keegi ironman shopist raha boonust on võtnud? shippisin endale, aga raha ei taha kontole tulla, juba pool nädalat möödas + mailile support obv, ei vasta!

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #585
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Booyaka
                                Ei hakanud kogu teemat läbi kandma, aga kas keegi ironman shopist raha boonust on võtnud? shippisin endale, aga raha ei taha kontole tulla, juba pool nädalat möödas + mailile support obv, ei vasta!
                                ilmselt on vaja enne x punkti teenida, vaata oma boonuste alla vms

                                Comment

                                Working...