FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #541
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuidas starsis siis deactivation töötab? Suppordiga tuleb nussima hakkata?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #542
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas jott
      Kuidas starsis siis deactivation töötab? Suppordiga tuleb nussima hakkata?
      Starsis tuleb security tokeniga kaasa paberileht, kus on peal mingi hulk koode ja igaühega neist saad korra oma kontole ligi ilma tokenita (et deaktiveerida token või kadumise korral tellida uus token).

      Kui FT-s kaob token ära või läheb katki, siis sa oma kontole ligi ei pääse ja pead maili teel paluma supportil tokeni deaktiveerida.

      EDIT: Ja mu arust on maili teel asjade ajamine see turvaauk, mille eest token meid kaitsma peaks. Starsis see nii on, Full Tildis mitte.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #543
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Pahvak
        Starsis tuleb security tokeniga kaasa paberileht, kus on peal mingi hulk koode ja igaühega neist saad korra oma kontole ligi ilma tokenita (et deaktiveerida token või kadumise korral tellida uus token).

        Kui FT-s kaob token ära või läheb katki, siis sa oma kontole ligi ei pääse ja pead maili teel paluma supportil tokeni deaktiveerida.

        EDIT: Ja mu arust on maili teel asjade ajamine see turvaauk, mille eest token meid kaitsma peaks. Starsis see nii on, Full Tildis mitte.
        tundub, et sul on õigus. endal starsi junnikest ei ole ja sellepärast arvasingi mõlemad süsteemid sama loogikat järgivad.

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #544
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kuidas seda FT rakebaki makstakse?
          iga reede? v millal?
          seal on see iseväljakandmise võimalus ka...aga kui tihti nad ise seda teevad
          E: sain juba teada!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #545
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            rakethrake maksab reede ohtuti nadala kaupa, ehk 4x kuus vist oli

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #546
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas daljoh
              kuidas seda FT rakebaki makstakse?
              iga reede? v millal?
              seal on see iseväljakandmise võimalus ka...aga kui tihti nad ise seda teevad
              E: sain juba teada!
              www.fulltiltrakeback.com , ehk see mis on läbi pokernewsi, seal makstakse 1x kuus.

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #547
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                seal jah,

                vaatasin eile ka seda asja lähemalt sest osades kohtades on jah nii et kord nädalas saab raha

                Comment

                • yevi
                  Räme Fish
                  • Nov 2009
                  • 11

                  #548
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Siuke küsimus, et pole ammu mänginud tildis ja kui kandsin läbi swedbanki tilti raha kas ikka tuleb siiani 3 päeva see üle, seal kirjas küll 24H aga, enne tuli 3 päeva.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #549
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas yevi
                    Siuke küsimus, et pole ammu mänginud tildis ja kui kandsin läbi swedbanki tilti raha kas ikka tuleb siiani 3 päeva see üle, seal kirjas küll 24H aga, enne tuli 3 päeva.
                    SEBist kandes oli hetkega üle, swedi osas ei tea

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #550
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas variatsioon
                      btw FTP saab 27 + 5 % rakebacki kui sõber soovitab sulle FTPrakeback.com saiti.
                      see on küll hea diil.. raketherake.comi kaoudu kui sõbra affi lingi kaudu liitud.. siis saab soovitatud sõbra rakest 2-4% lisa..

                      Comment

                      • BigGamblerFish
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 30

                        #551
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas yevi
                        Siuke küsimus, et pole ammu mänginud tildis ja kui kandsin läbi swedbanki tilti raha kas ikka tuleb siiani 3 päeva see üle, seal kirjas küll 24H aga, enne tuli 3 päeva.
                        kohe peaks tulema jah , saada supporti kiri.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #552
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          küsimus säärane. Et olen kunagi ammu (2a ) tagasi teinud endale FTP-sse konto ja tirinud selle alla kuskilt suva saidilt. Aadress ja kõik on pandud sama, mis praegu.Aga depot pole teinud.Kas on kuidagi võimalik teha uus konto(aga aadress jääb sama) ja saada rackebacki ja first depo boonus?. Tänud

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #553
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas hoss23
                            küsimus säärane. Et olen kunagi ammu (2a ) tagasi teinud endale FTP-sse konto ja tirinud selle alla kuskilt suva saidilt. Aadress ja kõik on pandud sama, mis praegu.Aga depot pole teinud.Kas on kuidagi võimalik teha uus konto(aga aadress jääb sama) ja saada rackebacki ja first depo boonus?. Tänud
                            Mahe siin või newsis kirjutas, et pidi õnnestuma kui pole real money peale mänginud.Lased kliendi maha, kustutad küpsised ära ja uuesti peale.Ise pole katsetanud.

                            edit.Endal muidu sama jama.Tahaks ka rakebacki saada aga ma sain sõbraülekandega endale raha ja mängisin mõningaid turniire.Depot pole ka teinud

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #554
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas keegi, kes on liitunud www.fulltiltrakeback.com kaudu (teeb pokernews.ee-ga koostööd) on osalenud kanende VIP programmis, ehk siis maksnud üle 2500 taala rake? On seal top 15 rake race osas väga suur tunglemine?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #555
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ropka11
                                Mahe siin või newsis kirjutas, et pidi õnnestuma kui pole real money peale mänginud.Lased kliendi maha, kustutad küpsised ära ja uuesti peale.Ise pole katsetanud.

                                edit.Endal muidu sama jama.Tahaks ka rakebacki saada aga ma sain sõbraülekandega endale raha ja mängisin mõningaid turniire.Depot pole ka teinud
                                oot aga kuidas ma kliendi maha lasen, või mis sa selle all silmas pead?sest cookisid oksan maha lasta.

                                Comment

                                Working...