Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Saatsin, tuli ka vastus (mingi automaatne kiri) ja koos sellega veidi üle 4 taala ka. Mine nüüd võta kinni, eks näis, kas hakkab rakebacki tiksuma või mitte...
Saatsin, tuli ka vastus (mingi automaatne kiri) ja koos sellega veidi üle 4 taala ka. Mine nüüd võta kinni, eks näis, kas hakkab rakebacki tiksuma või mitte...
Comment